24.3 C
Tenerife
Šeštadienis, 22 birželio, 2024
Reklama
PradžiaKanarų SalosKanarų salos šią savaitę panaikins visus vietinius "Covid" apribojimus

Kanarų salos šią savaitę panaikins visus vietinius „Covid” apribojimus

- Advertisement 3-

Šiandien (antradienį) Kanarų salų vyriausybės pirmininkas Ángel Víctor Torres paskelbė, kad Kanarų salos ketvirtadienį Valdančiosios tarybos posėdyje panaikins visus vietinius Covid apribojimus. Tai visi su koronaviruso pandemija susiję apribojimai, kurie buvo patvirtinti atsižvelgiant į nustatytus techninius kriterijus.

Per pranešimą jis sakė: „Tai, žinoma, ne pandemijos pabaiga, turime išlikti budrūs ir, jei situacija pablogės, turėsime juos vėl įvesti.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

F. Torresas pridūrė, kad šis sprendimas yra „kitas visuomenės normalumo etapas” ir yra įmanomas, nes regioninės vyriausybės turi daugiau priemonių viruso plitimo kontrolei ir naujų viruso atmainų atsiradimui kontroliuoti.

Prezidentas taip pat pabrėžė, kad skiepijimas teigiamai paveikė gyventojų sveikatą ir spaudimą pačiai sveikatos sistemai, nes šiuo metu yra paskiepyta 84 proc. gyventojų.

„Kanarų salose, nepaisant kai kurių žmonių netikėjimo, skiepijimas buvo greitas, organizuotas ir veiksmingas, o piliečių reakcija buvo puiki”, – sakė jis.

Kokie tiksliai apribojimai bus panaikinti, bus patvirtinta ketvirtadienį, tačiau nepamirškite, kad kaukės ir įvažiavimo į šalį reikalavimai yra nacionaliniai, o ne Kanarų salų nustatyti apribojimai.

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos