30.4 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 30 birželio, 2022
Reklama
PradžiaKanarų SalosKanarų salos padengs draudimo išlaidas, susijusias su koronaviruso pandemija

Kanarų salos padengs draudimo išlaidas, susijusias su koronaviruso pandemija

- Advertisement 3-

Kanarų salų vyriausybė patvirtino 100 000 eurų paskolą akcinei bendrovei „Promotur“ kelionių draudimo liudijimų apmokėjimui padengti. Sutartis buvo pasirašyta su draudimo kompanija ,,Axa“. Išmokos bus atliekamos visais, su Covid-19 virusu susijusiais atvejais, nepriklausomai nuo to, kas užsikrėtė – tautiečiai, vietiniai ar užsienio turistai.

Susitarimas pasirašytas rugpjūčio 3-iąją dieną tarp Promotur Turismo de Islas Canarias ir AXA Seguros. Tokiu būdu salynas tapo pirmąja Ispanijos teritorija, kuri siūlo tokią draudimo alternatyvą turistams, kurie keliauja ir apsistoja reglamentuotose vietose – viešbučiuose, turizmo apartamentų kompleksuose bei kitose VV statusą turinčiose apgyvendinimo įstaigose.

Šių taisyklių tikslas – operatyviai reaguoti į su Covid-19 pandemija susijusius užsikrėtimus tarp keliautojų, įskaitant medicinines išlaidas, medicininę repatriaciją ar kelionės trukmės pratęsimą dėl karantino, jei esant teigiamam koronaviruso testo rezultatui tektų pasilikti salose ilgesniam laikui. Vykdydamos šią politiką, Kanarų salos dar kartą parodo savo įsipareigojimą sustiprinti ir garantuoti turistų saugumą bei pasiūlyti ramų poilsį.

Turismo de Canarias ir AXA Spain tvirtina, kad ši novatoriška draudimo paslauga dar labiau pagerins Kanarų salų, kaip saugios atostogų krypties įvaizdį, bei pritraukus naujus keliautojus žiemos sezonui.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai