25.9 C
Tenerife
Antradienis, 28 kovo, 2023
Reklama
PradžiaKanarų SalosKanarų salos nori įrengti plaukiojančius jūros vėjo jėgainių parkus

Kanarų salos nori įrengti plaukiojančius jūros vėjo jėgainių parkus

- Advertisement 3-


Vienas iš dabartinių Kanarų salų prioritetų – gauti centrinės valdžios leidimą įrengti plaukiojančius jūros vėjo jėgainių parkus pagal jūrų erdvės valdymo planą, kad būtų galima pradėti statybas.

Salyne yra kelios puikios vietos šiems jūros parkams įrengti, kurie užimtų 50 000 kvadratinių metrų jūros ploto ir nekonfliktuotų su kita jūrine veikla.

Gran Kanarija galėtų būti tinkamiausia sala ir todėl pirmoji, kurioje būtų įdiegta ši 100 % atsinaujinančios energijos gamybos sistema, o Kanarų salų tarybos pirmininkas Antonio Moralesas patvirtino, kad jie reikalingi, kad būtų galima tiekti pakankamai energijos, kurios reikia salai.

Kanaru salos nori irengti plaukiojancius juros vejo jegainiu parkus

Kanarų salų vėjo energijos asociacija patikino, kad prieš įrengiant vėjo jėgaines būtina parengti pakankamai priemonių vėjo jėgainių parkams valdyti. Pasak jų prezidento Rafaelio Martelio, prieš pradedant įgyvendinti projektą reikės saugyklų, siurblinių, baterijų ir visų rūšių technologijų bei didžiųjų duomenų.

Dėl to pagrindinis saugyklų maršrutas jau yra tiesiamas Saint Chira-Soria rezervuare. Kadangi Kanarų salose yra nedaug laisvos žemės, jūros parkai suteiktų archipelagui galimybę tapti pasauliniu etalonu.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai