30.1 C
Tenerife
Šeštadienis, 9 gruodžio, 2023
Reklama
PradžiaKanarų SalosKanarų salos: Neigiamas koronaviruso rezultatas būtinas nuo laprikčio 14 dienos

Kanarų salos: Neigiamas koronaviruso rezultatas būtinas nuo laprikčio 14 dienos

- Advertisement 3-

Kanarų salų vyriausybė skelbia, kad nuo šio šeštadienio, laprikčio 14-osios dienos visi keliautojai ketinantys apsistoti bet kurioje apgyvendinimo įmonėje archipelage, privalės pateikti dokumentus, įrodančius, kad neserga naujuoju Covid-19 virusu.

Ministrų Taryba patvirtino nutarimą praėjusį penktadienį bei jau šeštadienį jis buvo paskelbtas „Boletin Oficial“ (BOC). Tai reiškia, kad nuo sekmadienio, lapkričio 1-osios dienos dekretas tapo oficialiu įstatymu.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Kanarų salų Turizmo ministras patvirtino, kad įstatymas įsigalios po 10 dienų nuo paskelbimo datos. Šiandien ši data patvirtinta – lapkričio 14-oji.

Tai reiškia, kad bet kuris turistas iš bet kurios pasaulio šalies, norėdamas apsistoti viešbutyje, apartamentuose, kaimo viešbutyje, pakaitinio naudojimosi bendrą nuosavybe komplekse, nakvynės namuose ar bet kurioje VV (,,Vivienda Vacacional”) klasifikaciją turinčioje nuosavybėje, privalo pateikti neigiamą testo rezultatą įrodančius dokumentus.

Jeigu keliautojas atvyksta be testo, apgyvendinimo įmonė turi pilną teisę nesuteikti paslaugų. Taip pat apgyvenimo įmonės administratorius turi suteikti informaciją, kur keliautojas gali atlikti testą.

Turistui naudinga atlikti testą ir apsistoti licenzijuotose apgyvendinimo įstaigose, nes tokiu būdu jie taip pat yra apdrausti Kanarų salų „Covid-19″ draudimu, kuris susirgus padengia visas ligoninių sąskaitas, o prireikus net repatrijaciją.

Kanarų salų gyventojams koronaviruso testas norint apsistoti apgyvendinimo įstaigose nėra būtinas, tačiau jie turi pasirašyti teisinį dokumentą, kuriame nurodoma, kad per pastarąsias 15 dienų jie nebuvo išvykę iš salyno.

Be to, dviejuose centruose apsistojusiems turistams atostogų metu nereikia pakartotinai atlikti tyrimo, kurį suteiktų antrajai apgyvendinimo įstaigai. Užtenka viso labo turėti savo pirmojo tyrimo kopiją bei pateikti ją apgyvendinimo įstaigos registratūroje.

- Advertisement 4-

Naujausi