26.6 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 29 vasario, 2024
Reklama
PradžiaKanarų SalosKanarų salos neatmeta galimybės vėl pradėti naudoti kaukes patalpose

Kanarų salos neatmeta galimybės vėl pradėti naudoti kaukes patalpose

- Advertisement 3-


Pastarosiomis savaitėmis Kanarų salose, visoje Ispanijoje ir kitose šalyse koronaviruso neigiama evoliucija akivaizdžiai pasireiškė tuo, kad vėl padaugėjo užsikrėtusiųjų, o dėl šio padidėjimo padaugėjo hospitalizacijų, todėl didėja spaudimas ligoninėms ir sveikatos priežiūros tarnyboms.

Penktadienį Ispanijos sveikatos apsaugos ministerija „rekomendavo” dažniau naudoti kaukes, kad apsaugotų pažeidžiamus asmenis ir sustabdytų viruso plitimą, ir pridūrė, kad prireikus įves daugiau apribojimų.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Kanarų salos pareiškė, kad negrąžins apribojimų, kurie turi įtakos komercinei veiklai ir pavojaus lygiui (pvz.

Kanarų salų vyriausybės Generalinio visuomenės sveikatos direktorato epidemiologijos skyriaus vadovas Amós García vakar paprašė žmonių išlikti „ramiems”, nes padaugėjo atvejų, ypač dėl to, kad daugelis kanariečių gyvena tuose pačiuose namuose kaip ir jų tėvai bei seneliai, kurie yra labiausiai pažeidžiama visuomenės dalis.

Vis dėlto jis taip pat įspėjo, kad žmonės neturėtų „pasiduoti lengvabūdiškumui”, nes virusas vis dar yra, todėl būtina ir toliau „laikytis tam tikrų apribojimų ir atsargumo”. Tačiau jis neatmetė būtinybės vėl „imtis priemonių”, kad būtų apsaugoti vyresnio amžiaus ir pažeidžiami žmonės, ir įspėjo, kad „jei padėtis nepagerės, vėl bus naudojamos kaukės patalpose.”

Garcia atkreipė žmonių dėmesį į tai, kad jie žino, jog naujieji viruso variantai yra mažiau pavojingi, nors ir labiau užkrečiami, tačiau svarbiausia yra poveikis ligoninėms.

„Vis daugiau žmonių užsikrečia virusu, dėl to daugėja hospitalizacijų, o tai galiausiai prives prie to, kad turėsime priimti sunkų sprendimą ir prireikus taikyti daugiau apribojimų. Skiepijimas beveik sustojo, tačiau vis dar išlieka pagrindiniu būdu apsaugoti save ir kitus nuo sunkių Covid sukeliamų ligų. Dėl šių priežasčių raginame jus pasiskiepyti arba pasidaryti stiprinamąjį skiepą, jei dar to nepadarėte, nes duomenų trūkumas nebėra argumentas prieš skiepijimąsi.” Galiausiai G. García pasiuntė optimistinę žinią, patikindamas, kad „situacija yra daug geresnė nei pirmųjų bangų metu. Šiuo metu „jūra”, kurioje vyksta šios pandemijos bangos, yra kur kas ramesnė nei anksčiau, kai ji buvo visiškai audringa. Tačiau tai nereiškia, kad viskas baigėsi, taip nėra, tačiau padėtis yra daug geresnė.”

Kartais čia, Kanarų savaitraštyje, gauname elektroninių laiškų ir žinučių, kuriose klausiama, kodėl skelbiame tik Sveikatos apsaugos ministerijos, o ne kitų šaltinių straipsnius, paneigiančius kaukių naudojimą. Atsakymas paprastas – tuos straipsnius skelbėme ir anksčiau, pandemijos metu, kad pateiktume abiejų pusių nuomonę, taigi tai senos naujienos.

Mes informuojame jus apie tai, kas vyksta šalyje, iš departamento, kuris sprendžia, kokie apribojimai yra įgyvendinami arba panaikinami ir turi įtakos mūsų kasdieniam gyvenimui, priklausomai nuo epidemiologinės situacijos šalyje, kurioje pasirinkote gyventi.

- Advertisement 4-

Naujausi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Aptiktas Ads Blocker!!!

Prašome palaikyti mus ir nenaudoti reklamų blokavimo įskiepių ADBLOCK.

Mes neturime kitų pajamų šaltinių, todėl išjunkdami reklamų blokatorius palaikote mus.

Dėkojame Jums už tai

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

 

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO