24.8 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 11 rugpjūčio, 2022
Reklama
PradžiaĮvykiaiKanarų salos: katamaranas atsitrenkė į uolas ir pradėjo skęsti

Kanarų salos: katamaranas atsitrenkė į uolas ir pradėjo skęsti

- Advertisement 3-

Vakar (antradienį) teko gelbėti du lenkų turistus, bandančius švartuoti savo katamaraną La Graciosa uoste, kuris, dėl artėjančios audros, buvo pilnas. Katamaranas su keleiviais rėžėsi į uolas.

Pasak liudininkų, jie bandė švartuotis Caleta de Sebo uoste, tačiau šis buvo pilnas, todėl jie nusprendė švartuotis Salado įlankoje – vietovėje, kur pavojinga tiems, kurie nėra susidūrę su nenuspėjamais potvyniais ir plaukimu tarp uolų.

Bangos nušveitė katamaraną ant uolų bei šis užplaukė ant seklumos. Be to tarp dviejų korpusų atsirado uolos pramušta skylė, pro kurią į katamaraną pradėjo sunktis vanduo.

Abu turistai bandė sustabdyti vandenį, plūstantį į valtį, į pagalbą skubėjo šalia esantys žmonės, tačiau buvo akivaizdu, kad situacija tapo kritinė ir išgelbėti katamaraną buvo neįmanoma.

Galų gale pora nusprendė palikti valtį ir ištraukti į krantą viską, ką galima išgelbėti iš skęstančio katanarano.

Kanaru salos lanzarote katamaranas atsitrenke i uolas ir pradejo skesti

Porai buvo suteikta pirmoji medicininė pagalba dėl įpjovimų bei sumušimų ir, žinoma, patirto streso.

Incidentas apnuogino problemą ir parodė, kad La Graciosa turi turėti įrangą, kuris padėtų įveikti tokio pobūdžio ekstremalias situacijas, bei skubios sveikatos apsaugos personalą, kuris šioje teritorijoje budėtų visą parą.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai