24.5 C
Tenerife
Šeštadienis, 22 birželio, 2024
Reklama
PradžiaKanarų SalosKanarų salos: Aviacijos pramonė prašo Covid-19 testų įvedimo, siekiant išvengti avialinijų žlugimo

Kanarų salos: Aviacijos pramonė prašo Covid-19 testų įvedimo, siekiant išvengti avialinijų žlugimo

- Advertisement 3-

Tarptautinė oro uostų taryba (IAC) ir Tarptautinė oro transporto asociacija (IATA) suvienijo jėgas, norėdamos paraginti vyriausybes naudoti „Covid-19“ testus, kaip priemonę saugiam sienų atidarymui, pasaulinio ryšio atstatymui ir aviacijos pramonės žlugimo išvengimui. Aviacijos pramonė, tikisi gauti finansinę paramą, ir nesusikurti skolų.

Organizacijų teigimu, šios priemonės apsaugotų šalis nuo naujų Covid-19 viruso bangų, išvengtų krizių kelionių ir turizmo sektoriuje ir užtikrintų, kad kritinė aviacijos pramonės struktūra išliktų perspektyvi.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Oro transporto veiksmų grupė (ATAG) apskaičiavo, kad dėl Covid-19 krizės rizikuojama 46 milijonais darbo vietų.

Didžioji dauguma (41.2 mln. darbo vietų) priklauso nuo aviacijos priklausomiems kelionių ir turizmo sektoriams, o likusi dalis (4.8 mln.) yra padalinta tarp tiesioginio užimtumo pačioje aviacijos pramonėje, įskaitant oro uostus ir oro linijas.

Oro uostų asociacija numato, kad jos pajamos sumažės 60%, o aviakompanijų organizacija prognozuoja, kad sektoriaus pajamos sumažės 50%.

,,Turime veikti greitai. Darbo vietų praradimas pramonėje ir už jos ribų auga kiekvieną dieną, o su kiekviena nauja prarasta darbo vieta atsigauti ir pakelti ekonomiką tampa vis sunkiau”, – perspėjo IATA generalinis direktorius Alexandre de Juniac.

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos