24.3 C
Tenerife
Šeštadienis, 22 birželio, 2024
Reklama
PradžiaGyvenimasKaip išvalyti butą po remonto darbų?

Kaip išvalyti butą po remonto darbų?

- Advertisement 3-

Generalinis valymas – būtinas blogis. Visi žinome, kad renovacija yra brangi ir atima daug laiko, tačiau dauguma žmonių nesuvokia, kiek daug darbų tenka atlikti sutvarkymui. Šiame įraše bus pateikti keli patarimai, kaip užtikrinti, kad jūsų namų valymas po remonto būtų to vertas, padidinant efektyvumą, sumažinant klaidų skaičių ir sutaupant pinigų!

Atlikite galutinį patikrinimą su rangovu

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Prieš valydami visada pravartu bent vieną kartą pasivaikščioti su savo rangovu prieš jiems išvykstant dėl ​​bet kokių neišspręstų problemų ar remonto darbų, kuriuos taip pat reikia pasirūpinti. Tai taip pat turėtų būti atliekama mažo eismo valandomis, kad žmonės netrukdytų atlikti tam tikrų darbų, pvz., kloti grindis, pašalinti šiukšles ir pan.

Išvalykite netvarką

Laikui bėgant surinkta netvarka gali sudaryti dar didesnį netvarkingumo įspūdį. Dabar, kai jūsų rangovas išvyks, skirkite šiek tiek laiko ir pasirūpinkite juo, kad turėtumėte daugiau vietos naujiems dekoro elementams.

Pirmiausia pradėkite nuo didelių dalykų

Pradėkite nuo visų didelių gabalų, tokių kaip baldai, buitinė technika, kilimai ir tt, tvarkymas prieš rinkdami mažesnius daiktus, pvz., gulinčius popierius ar smulkmenas iš lentynų, nes paprastai juos galima nuvalyti greitai ir be didelių rūpesčių, palyginti su didesniais daiktais!

Išsiurbkite VISKAS!

Dulkės taip pat gali įsiskverbti į jūsų kilimus, užuolaidas ir baldus, todėl galite jaustis prastai tokioje aplinkoje. Kruopščiai išsiurbkite viską – jūsų namų kampai yra ypač svarbūs, nes dažniausiai dauguma žmonių į juos nekreipia dėmesio, tačiau net ir tas vietas, kurioms skiriama mažiau dėmesio, verta atidžiau apžiūrėti bent kartą per kelias savaites (virtuvė, vonios kambarys).

Viską nušluostykite

Po to, kai išsiurbsite ir pradėsite valyti dulkes, kitas jūsų žingsnis yra išvalyti paviršius su šluoste. Pirmas dalykas, kurį turėtumėte padaryti bet kurioje naujoje erdvėje, yra sienos, nes jose taip pat gali kauptis dulkės ir kitos dalelės, kurios nematomos plika akimi. Kas tam geriausia? Sausas dulkių valymas! Tai gali būti šiek tiek sudėtinga, nes reikia viską nušluostyti, tačiau nesijaudinkite – visa viltis neprarandama, net jei kas nors uždengė šias jūsų namų ar biuro vietas prieš siurbdamas; drėgnos šluostės yra toks pat puikus pasirinkimas valant nepaliekant dėmių.

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos