26.6 C
Tenerife
Antradienis, 28 kovo, 2023
Reklama
PradžiaKanarų SalosJungtinėje Karalystėje užfiksuota net 500% didesnė kelionių į Kanarų salas paklausa

Jungtinėje Karalystėje užfiksuota net 500% didesnė kelionių į Kanarų salas paklausa

- Advertisement 3-

Kanarų salos neabejotinai yra viena mėgstamiausių Vokietijos ir Didžiosios Britanijos keliautojų atostogų krypčių. Dabar, kai archipelagas pateko į ,,saugų kelionių koridorių, Ryanair toliau rems ekonomikos atsigavimą ir turizmą salose”, – praneša oro linijų bendrovės atstovai.

Bendrovė skelbia, kad kainos skrydžiams nuo spalio iki sausio pabaigos į pasirinktus oro uostus yra nuo 29.99 euro, tačiau bilietus galima įsigyti tik jų internetinėje svetainėje www.ryanair.com. Akcija galioja tik iki spalio 26-osios (pirmadienio) vidurnakčio.

Po Vokietijos ir Didžiosios Britanijos priimto sprendimo leisti savo piliečiams keliauti į salyną, skrydžių paklausa padidėjo net 500%. Dėl šios priežasties oro linijų bendrovė ,,easyJet“ pridėjo dar 180 000 skrydžių vietų į Kanarų salas periodui iki kitų metų kovo mėnesio. Kainos prasideda nuo 22.99 euro.

Vakar (penktadienį), pranešta, kad su šiais naujais skrydžiais daugelis klientų galės atnaujinti atostogas, kurias šią vasarą turėjo atšaukti dėl paskutinę minutę priimtų karantino apribojimų. Paskelbti papildomi skrydžių maršrutai iš Londono Gatwick, Londono Luton, Bristol, Mančesterio, Liverpulio, Edinburgo, Glazgo ir Belfasto oro uostų į Kanarų salas. Iš viso iki 2021 metų kovo mėnesio pabaigos buvo pridėta daugiau kaip 180 000 papildomų vietų lėktuvuose.

Remiantis oficialiu pranešimu spaudai, numatyta daugiau skrydžių iš Londono Gatwick ir Mančesterio į Tenerifę, kurie vyks rytoj, spalio 25-ąją ir sekmadienį – lapkričio 1-ąją. Taip pat iš Mančesterio oro uosto į Lanzarote spalio 25-ąją ir 31-ąją dienomis bei iš Gatwick oro uosto į Lanzarote spalio 25-ąją, 26-ąją ir 31-ąją dienomis.

Oro linijų bendrovė siūlo penkis naujus maršrutus: Edinburgas – Lanzarote ir Fuerteventura; Glazgas – Tenerifė ir Gran Kanarija; Belfastas – Tenerifė. Šie skrydžiai į tvarkaraščius bus įtraukti jau nuo laprikčio 7-os dienos.

Oro linijų bendrovė „easyJet“ patikina, kad likus ne mažiau, kaip 14 dienų iki išvykimo visi klientai gali pakeisti skrydžius į vėlesnę datą be „skrydžio keitimo mokesčio”.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai