28.6 C
Tenerife
Penktadienis, 16 balandžio, 2021
Reklama
PradžiaKanarų SalosJorge Marichal pasitraukia iš "Ashotel" ir "Cehat" vadovo pareigų dėl sukčiavimo

Jorge Marichal pasitraukia iš „Ashotel“ ir „Cehat“ vadovo pareigų dėl sukčiavimo

- Advertisement 3-

Ispanijos viešbučių ir turistų apgyvendinimo įstaigų konfederacijos (CEHAT) ir Santa Cruz de Tenerifės viešbučių asociacijos (ASHOTEL) prezidentas Jorge Marichal šį rytą paskelbė, kad atsistatydina iš abiejų asociacijų prezidento pareigų po to, kai buvo nuteistas dvejus metus kalėti už sukčiavimą mokesčių srityje.

Apie tai paskelbė Ispanijos laikraštis „El Día“, kuriame taip pat rašoma, kad jam skirta 585 896 eurų bauda, be to, jam neleidžiama gauti subsidijų ar valstybės pagalbos, jis netenka teisės naudotis mokesčių lengvatomis ar socialinės apsaugos išmokomis. Be to, J. Marichal turės atlyginti 292 948 eurų žalą ir delspinigius už civilinę atsakomybę.

Kalbėdamas su „Televisión Canaria“ J. Marichal teigė esantis nustebęs paskelbtu Tenerifės provincijos teismo sprendimu bei sako perleisiantis savo pareigas partneriams. J. Marichal teigė jau sumokėjęs jam skirtą baudą.

Šį nuosprendį paskelbė Santa Cruz de Tenerifės baudžiamųjų bylų teismas Nr. 8, kuris 2019 metais nuteisė Jorge Marichal už tai, kad jis kartu su partneriu Juan Antonio Moncada iš „Marmon Atlantis SL“ nuslėpė 292 947.86 euro mokesčių, nes nedeklaravo pelno mokesčio už devynių butų pardavimą Tenerifės pietuose bendrovei „Clínica San Eugenio SL“.

Pagrindinis „Clínica San Eugenio SL“ akcininkas yra Jorge Marichal tėvas. Mokesčių agentūra pastebėjo, kad tai buvo šių dviejų bendrovių sandoris, už kurį „Marmon Atlantis SL“ nesumokėjo į valstybės iždą minėtų 292 948 eurų sumos.

J. Marichal ir J. A. Moncada, kurie veikė kaip bendri „Marmon Atlantis SL“ administratoriai, „kelerius metus“ nepateikė jokių metinių ataskaitų. Periodu nuo 2006 iki 2020 metų nebuvo pateiktos pelno mokesčio deklaracijos ir „tinkamai nevestos jokios registruotos sąskaitos“.

Sprendime teigiama, kad „Marmon Atlantis SL“ tapo būdu nekilnojamojo turto pardavimui, nesumokant mokesčių už šį sandorį. Konstituciniame Teisme vis dar nagrinėjamas vienas skundas, kuris nesustabdo šio nuosprendžio vykdymo.

- Advertisement 4-

PALIKTI KOMENTARĄ

Įveskite savo komentarą!
Įveskite savo vardą čia

- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai