25.9 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 29 vasario, 2024
Reklama
PradžiaLanzarote"Jet2" generalinis direktorius konfrontuoja su Dolores Corujo dėl pareiškimų apie Lansarotės turizmą

„Jet2” generalinis direktorius konfrontuoja su Dolores Corujo dėl pareiškimų apie Lansarotės turizmą

- Advertisement 3-


Ne tik britų spauda kritikuoja Lansarotės tarybos pirmininkės Dolores Corujo komentarus dėl jos siekio pakeisti salos turizmą, kad britai, mokantys po eurą už pintinę, taptų daugiau išleidžiančiais europiečiais, bet ir oro linijų bendrovės bei kelionių organizatoriai pradeda abejoti jos pareiškimais, o „Jet2” pirmoji pareikalavo pasiaiškinti.

Jet2.com ir Jet2 Holidays generalinis direktorius Steve’as Heapy’is nusiuntė laišką Cabildo pirmininkei, prašydamas jos paaiškinti savo žodžius ir patikslinti, ar ji nori, kad į salą atvyktų britų turistai, ar ne.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Madrido turizmo mugėje FITUR Corujo sakė, kad Lansarotė persisotina turistų, todėl jos tikslas – pritraukti aukštesnės kokybės turistų, pavyzdžiui, vokiečių, olandų ir prancūzų, kad sala nebūtų taip priklausoma nuo didelės apimties Didžiosios Britanijos rinkos.

Jos pareiškimas sulaukė atgarsio ir praėjusią savaitę vykusioje Berlyno tarptautinėje turizmo mugėje (ITB), o jo atgarsį sustiprino ir JK spaudos pranešimai.

Jet2 yra didžiausias kelionių organizatorius Jungtinėje Karalystėje ir yra pardavęs 625 000 vietų skrydžiams į Lansarotę šiai vasarai ir 2023/4 m. žiemos sezonui, o Steve’as Heapy savo laiške išreiškė „didžiulį susirūpinimą dėl straipsnių, kurie šį savaitgalį buvo paskelbti pagrindiniuose Jungtinės Karalystės spaudos ir interneto laikraščiuose.” Šiuose straipsniuose buvo paskelbti ITB parodos metu išsakyti A. Corujo pareiškimai, kuriuose ji pakartojo, kad „siekiant aukštesnės turizmo kokybės ir didesnių išlaidų paskirties vietoje, būtina dirbti įvairinant sektorių ir plėtojant tokias rinkas kaip Vokietijos, kad būtų pasiekta aukštesnė turizmo kokybė ir didesnės išlaidos paskirties vietoje”.

Heapy teigia, kad šis straipsnis gali turėti „labai neigiamą poveikį britų turistams, kurie šiemet atostogoms renkasi Lansarotę”, ir prašo Corujo paaiškinti, ką reiškia „aukštesnė turizmo kokybė”. Tiesą sakant, priduria jis, „Jet2” vaidmuo taip pat labai svarbus vietos turizmo verslui, nes bendrovė yra sudariusi sutartis su 111 viešbučių ir 46 vilų 8 kurortuose. 2019 m. Lansarotę aplankė 1,3 mln. lankytojų iš Jungtinės Karalystės, o tai yra daugiau nei keturis kartus daugiau nei kitas didžiausias skaičius – 309 000 lankytojų iš Vokietijos. Trečia pagal dydį rinka yra Airija (285 000), po jos seka Prancūzija (115 000).

undefined

undefined

undefined

- Advertisement 4-

Naujausi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Aptiktas Ads Blocker!!!

Prašome palaikyti mus ir nenaudoti reklamų blokavimo įskiepių ADBLOCK.

Mes neturime kitų pajamų šaltinių, todėl išjunkdami reklamų blokatorius palaikote mus.

Dėkojame Jums už tai

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

 

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock