30.1 C
Tenerife
Šeštadienis, 9 gruodžio, 2023
Reklama
PradžiaOraiĮspėjimas: šiandien šiaurinėje Kanarų salų dalyje laukiama audra

Įspėjimas: šiandien šiaurinėje Kanarų salų dalyje laukiama audra

- Advertisement 3-

Valstybinė meteorologijos agentūra (Aemet) nuo šiandien (ketvirtadienio) visose salose, išskyrus Lanzarotę, suaktyvina keletą oro įspėjimų, susijusių su stipriu vėju, lietumi ir audra. Šaltas oro frontas, judantis per šiaurinę salų dalį atneš stiprų vėją bei šalnas. Oro temperatūra kris, aukštutiniuose rajonuose numatomas sniegas.

Remiantis Aemet prognoze, kai kuriuose regionuose oro temperatūra nukris net 12 laipsnių. Didžiausias temperatūra kritimas numatomas per ateinančias 24 valandas. Prognozuojamas 6 laipsnių atšalimas. Tokiu būdu aukščiausia temperatūra salyne nekils virš +20°C, o žemiausia nekris žemiau +10°C ribos.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Sniegas La palmoje ir Tenerifėje

Ketvirtadienio popietę kalnuotuose La Palma ir Tenerife regionuose laukiamas sniegas. Gran Kanarijos aukštumose sniegas gali pasirodys jau penktadienį.

Prognozės rodo, kad ketvirtadienį sniegas iškris 2 000 metrų aukštyje, tačiau judantis oro frontas penktadienį suteiks galimybę jam kristi ir 1 600 ar 1 500 metrų aukštyje, o tai reikštų, kad Gran Kanarijos viršūnėje gali pasirodyti pirmas sniegas.

Orai Tenerifėje stebins ne tik šalčiu ir sniegu. Praėjęs per šiaurines salas, šalto oro frontas pasuks link šiaurės vakarų ir atneš intensyvius ir vietomis stiprius kritulius, kurie bus lydimi gausių audrų.

Orai Gran Kanarijoje

Intensyvus lietus tiek dienos metu, tiek vėlų ketvirtadienio vakarą laukiamas daugumoje salų. Ankstų penktadienio rytą stiprus lietus prasidės ir šiaurinėje Gran Kanarijos dalyje. Ryte lietų lydės silpnas vakarų ir šiaurės vakarų vėjas. Tačiau po pietų jis stiprės, aukštutiniuose regionuose laukiami smarkūs gūsiai.

Likusios savaitės orai Tenerifėje ir kitose Kanarų salose

Rytiniuose ir centriniuose Lanzarotės, Fuerteventuros, Gran Kanarijos bei Tenerifės salose žvarbus, lietingas oras išliks ir penktadienį. Tačiau šeštadienį oro temperatūra pradės šilti, o sekmadienį orai galutinai išsigiedrys.

- Advertisement 4-

Naujausi