30.4 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 30 birželio, 2022
Reklama
PradžiaGyvenimasIspanijos vyriausybė ketina pratęsti būsto ir vartojimo paskolų moratoriumą

Ispanijos vyriausybė ketina pratęsti būsto ir vartojimo paskolų moratoriumą

- Advertisement 3-

Ekonomikos ir finansų departamento viceprezidentė Nadia Calviño vakar (pirmadienį) paskelbė, kad vyriausybė ketina patvirtinti priemonę, leidžiančią žmonėms iki kovo 31 dienos pasinaudoti būsto ir vartojimo paskolų moratoriumu.
,,Mes stengiamės išplėsti darbo teisės apskaitos mechanizmą (ERTE). Taip pat, vadovaudamiesi europine sistema, netrukus patvirtinsime būsto ir ne būsto paskolų moratoriumo pratęsimą iki kovo 31-osios“, – paaiškino Nadia Calviño.

Vyriausybė, siekdama palengvinti šeimų naštą dėl sulėtėjusios ekonominės veiklos, pandemijos pradžioje jau įgyvendino būsto paskolos ir vartojimo kreditų moratoriumą. Liepą jis buvo pratęstas iki 2020 rugsėjo 29-osios dienos.

Unidas Podemos partija neseniai pareikalavo, kad PSOE vyriausybė atnaujintų kai kurias, praėjusį rugsėjį pasibaigusias priemones. Į jų sąrašą pateko ir būsto bei ne būsto paskolų moratoriumai. Tokiu būdu siekiama palengvinti socialinį ir ekonominį trečiosios viruso bangos poveikį.

Šiuos pareiškimus žiniasklaidai Nadia Calviño pateikė dar prieš dalyvaudama Euro zonos ekonomikos ir finansų ministrų (Euro grupės) vaizdo konferencijoje. Joje, be kitų klausimų, bus diskutuojama apie priemones, kurios buvo pritaikytos kovai su koronaviruso pandemijos sukelta krize.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai