26.1 C
Tenerife
Šeštadienis, 13 liepos, 2024
Reklama
PradžiaIspanijaIspanijos viešajame transporte kaukės bus privalomos neribotą laiką

Ispanijos viešajame transporte kaukės bus privalomos neribotą laiką

- Advertisement 3-


Ispanijos sveikatos apsaugos ministrė Carolina Darias vakar (penktadienį) patvirtino, kad neketinama atšaukti kaukės naudojimo viešajame transporte taisyklės ir kad ji galios tol, kol ekspertai, kaip ir per visą pandemijos laikotarpį, nenurodys kitaip.

Atsakydama į „Ciudadanos” parlamento nario Guillermo Díazo klausimą parlamente, ji pabrėžė, kad visas priemones, kurių buvo imtasi pandemijos metu, patvirtino ekspertai, kurie konsultavo ir toliau konsultuoja Sveikatos apsaugos ministeriją ir regionines sveikatos apsaugos institucijas, įskaitant Kanarų salas.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Ji paaiškino, kad kaukes vis dar tenka dėvėti viešajame transporte todėl, kad daug žmonių susitelkia mažoje erdvėje be tinkamos ventiliacijos, taip padidindami riziką, kuri skiriasi nuo lėktuvų, nes jų ventiliacija kas kelias minutes pakeičia salono orą.

Guillermo Díaz sakė, kad būtent jo partija „įtikino” vyriausybę panaikinti taisyklę dėl kaukių gatvėse ir pastatų viduje ir kad kitose šalyse, pavyzdžiui, Portugalijoje, Prancūzijoje, Belgijoje, Danijoje, Jungtinėje Karalystėje ir kitose, viešajame transporte kaukių dėvėti nebereikia, ir „nieko nenutiko”.

Jis taip pat sakė, kad nereikalingos priemonės įvedimas padarė daugiau žalos nei užkirto kelią, nes dauguma užsikrėtusių Covid-19 žmonių neserga sunkia liga, tačiau Karolina Darias laikėsi tvirtos pozicijos ir primygtinai tvirtino, kad vyriausybė ir toliau laikysis sveikatos ekspertų patarimų ir kad Ispanija neseniai gavo Pasaulio sveikatos organizacijos pripažinimą už kovą su pandemija.

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos