23.3 C
Tenerife
Pirmadienis, 5 gruodžio, 2022
Reklama
PradžiaIspanijaIspanijoje privačių namų pardavimai kyla į neregėtas aukštumas

Ispanijoje privačių namų pardavimai kyla į neregėtas aukštumas

- Advertisement 3-

Registradores de la Propiedad ataskaitos duomenimis, nuosavų namų pardavimo lygis muša rekordus. Trečiąjį ketvirtį parduotų namų skaičius vienai šeimai pakilo į neregėtas aukštumas. Tuo tarpu butų pirkimo skaičius išliko minimalus.

Trečiojo ketvirčio periodu kas penkto pirkimo-pardavimo sandėrio metu, o tai sudaro 20.4% nuo viso įsigyto būsto, buvo perkamas vidutinio dydžio, vienai šeimai skirtas namas su privačia terasa arba kiemeliu.

Butų pardavimo lygis nukrito iki nematyto minimumo: tik 79.6% būsto pardavimų trečiojo ketvirčio metu tenka butams.

Trečiąjį ketvirtį užregistruoti 22 269 naujų būsto vienetų pardavimai, užregistruotas ketvirčio augimas – 58.5%. 79 548 operacijos buvo atliktos antrinėje rinkoje, ten užregistruotas 27.8% padidėjimas, lyginant su antruoju metų ketvirčiu.

Registratoriai taip pat pabrėžia, kad trečiąjį ketvirtį dėl pagerėjusių kelionių sąlygų būsto pirkimas tapo palankus užsieniečiams.

Užsieniečiai įsigijo 11.4% nuo visų, trečiajame ketvirtyje parduotų būstų. Palyginimui antrojo ketvirčio statistika – 10.7%. Daugiausiai nekilnojamojo turto įsigijo anglai (13%), prancūzai (9%), belgai ir vokiečiai (po 8.3%) ir marokiečiai (6.6%).

Pagrindiniai regionai, kuriuose užsieniečiai įsigijo būstus yra: Balearų salos (27.1%), Kanarų salos (26.3%), Valensija (24.1%), Mursija (17.5%), Andalūzija (12.3%) ir Katalonija (12.1%)

Šaltinis Fotocasa.es

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai