25.9 C
Tenerife
Antradienis, 28 kovo, 2023
Reklama
PradžiaGyvenimasIspanijoje priimamas naujas įstatymas, draudžiantis rūkymą viešose vietose

Ispanijoje priimamas naujas įstatymas, draudžiantis rūkymą viešose vietose

- Advertisement 3-

Opozicinės partijos kaltina Sveikatos apsaugos ministeriją, kad ji įvedė savotišką „slaptą pavojaus būseną“. Nacionaliniai draudimai, pavyzdžiui, rūkyti viešose vietose, įvedami po to, kai Europos Sąjunga Ispanijai skyrė papeikimą už daugiau nei dešimtmetį neatnaujintą 2006 metų kovos su tabaku įstatymą.

Salvador Illa pareiškimas, kad jis, 2020 metų vasario mėnesį, tapęs Sveikatos apsaugos ministerijos vadovu, parengs naują kovos su rūkymu įstatymą, kuriuo bus siekiama „išplėsti nerūkymo erdves“, taip ir nebuvo įgyvendintas.

Tačiau tai tapo rekomendacija taisyklėse, kovojant su Covid-19 virusu. Opozicinės partijos teigimu, „taisyklės yra skirtos visiems regionams be išimties, centrinė valdžia primetė bendras nuostatas visoms teritorijoms“.

Ispanijoje visose viešose uždarose patalpose rūkymas uždraustas nuo 2006 metų sausio 1-osios. Tačiau vis dar buvo leidžiama rūkyti lauko teritorijose, pavyzdžiui visiškai atvirose viešbučių terasose.

Nuo šiol taisyklės keičiasi: Sveikatos apsaugos ministerijos dekretu, kuris suvienijo PP CCAA su separatistiniais Pedro Sánchez vyriausybės partneriais ir net keliais socialistiniais regionais, lauke rūkyti draudžiama. Šis nutarimas galios visą Covid-19 pandemijos laikotarpį.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai