26.6 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 29 vasario, 2024
Reklama
PradžiaIspanijaIspanijoje minimalus darbo užmokestis padidintas 1 120 eurų per metus

Ispanijoje minimalus darbo užmokestis padidintas 1 120 eurų per metus

- Advertisement 3-


Ispanijos ministras pirmininkas Pedro Sánchezas vakar (antradienį) paskelbė, kad minimalus tarpprofesinis darbo užmokestis Ispanijoje, kuriai priklauso ir Kanarų salos, 2023 m. padidės 8 proc. ir sieks 1 080 eurų per mėnesį bruto, remiantis 14 išmokų per metus, 12 mėnesinių išmokų ir tradiciškai dviem papildomomis išmokomis per Kalėdas ir rugpjūtį.

Tai jis patvirtino dalyvaudamas Senato posėdyje, kuriame pranešė apie vyriausybės priimtas priemones, skirtas karo Ukrainoje ekonominėms ir socialinėms pasekmėms ir infliacijos augimo padariniams šalinti.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Minimalus darbo užmokestis Ispanijoje nustatomas kitaip nei Jungtinėje Karalystėje, nes minimalus valandinis įkainis nustatytas tik namų darbininkams, todėl SMI už valandą kitiems darbuotojams neminimas, jis nustatomas už mėnesį arba metus.

Minimalus darbo užmokestis Ispanijoje visada reiškia darbuotojų bruto darbo užmokestį pagal 40 valandų per savaitę darbo sutartį, o 1 080 eurų – 14 išmokų per metus. Tai reiškia, kad minimalus bruto darbo užmokestis bus 1 260 EUR bruto per mėnesį, nes bendra suma dauginama iš 14 mokėjimų, kad gautume metinį skaičių (15 120 EUR), ir tada dalijama iš 12.

Toks minimumas taip pat naudojamas apskaičiuojant minimalų darbo užmokestį pagal ne visą darbo dieną sudarytas sutartis, kurios lengvai apskaičiuojamos proporcingai, taigi 20 valandų per savaitę sudaro 50 % šio skaičiaus (630 EUR per mėnesį) ir t. t.

Iš šio skaičiaus išskaičiuojami tam tikri atskaitymai, kurie gali sudaryti apie 6,5 % transporto išlaidoms ir socialinio draudimo įmokoms (IRPF), tačiau pastarieji atskaitymai taikomi tik apskaičiuojant 12 iš 14 išmokų.

- Advertisement 4-

Naujausi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Aptiktas Ads Blocker!!!

Prašome palaikyti mus ir nenaudoti reklamų blokavimo įskiepių ADBLOCK.

Mes neturime kitų pajamų šaltinių, todėl išjunkdami reklamų blokatorius palaikote mus.

Dėkojame Jums už tai

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

 

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock