24.8 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 11 rugpjūčio, 2022
Reklama
PradžiaIspanijaIspanijoje aptikti pirmieji naujosios, angliškosios, Covid-19 viruso atmainos atvejai

Ispanijoje aptikti pirmieji naujosios, angliškosios, Covid-19 viruso atmainos atvejai

- Advertisement 3-

Šeštadienį regioninė vyriausybė pranešė apie 4 naujosios Covid-19 viruso atmainos, anksčiau užregistruotos Jungtinėje Karalystėje, atvejus Madride.

Tai pirmieji naujosios koronaviruso atmainos atvejai Ispanijoje. Konferencijos metu, Madrido regioninės vyriausybės sveikatos viršininko pavaduotojas Antonio Zapatero teigė, kad visi keturi atvejai yra įvežtiniai. Pacientai atvyko iš Jungtinės Karalystės.

,,Pacientai jaučiasi gerai. Mes žinome, kad ši koronaviruso atmaina yra lengviau perduodama, tačiau pati ligos eiga nėra sunkesnė“, – teigė A. Zapatero. ,,Nėra pagrindo jaudintis“.

,,Mums kilo įtarimų, kad naująja atmaina susirgo dar trys asmenys. Tačiau tikslius duomenis pateiksime antradienį arba trečiadienį, atlikę klinikinius tyrimus bei testus“, – praneša A. Zapatero.

Naujoji Covid-19 viruso atmaina privertė daugiau kaip 50 valstybių, tarp jų ir Ispaniją, sustabdyti oro susisiekimą su Jungtinė Karalyste.

Praėjusį antradienį vyriausybė priėmė sprendimą uždrausti keliautojams iš Jungtinės Karalystės vykti į Ispaniją. Grįžti į šalį gali tik Ispanijos piliečiai ir rezidentai.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai