26.6 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 29 vasario, 2024
Reklama
PradžiaIspanijaIspanijoje aptikta Pietų Afrikos Covid-19 viruso atmaina

Ispanijoje aptikta Pietų Afrikos Covid-19 viruso atmaina

- Advertisement 3-

Ispanijos sveikatos apsaugos pareigūnai patvirtina, kad šalyje aptiktas pirmasis susirgimo atvejis, priskiriamas Pietų Afrikos Covid-19 viruso atmainai.

Galicijos sveikatos institucijos patvirtino faktą, kad neseniai iš darbo kelionės po Pietų Afriką į Ispaniją grįžęs vyras susirgo koronavirusu.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Covid-19 viruso atmaina yra identifikuojama kaip 501.V2, tačiau dažniau žinoma kaip Pietų Afrikos mutacija, nes pirmą kartą ji buvo aptikta Mandelos įlankoje.

Nėra duomenų, leidžiančių manyti, kad naujasis koronaviruso variantas sukeltų sudėtingesnes pasekmės, tačiau yra susirūpinimas tuo kad, kaip ir britiškas variantas, afrikinis koronavirusas plis žymiai greičiau.

Pietų Afrikos Covid-19 variantas rastas mažiausiai 30 kitų šalių, įskaitant 16 Europoje, o Didžiosios Britanijos koronaviruso mutacija paplito net po 70 pasaulio šalių.

Ispanijos sveikatos tarnybos jau nustatė 300 patvirtintų britiškų Covid-19 atmainos atvejų ir neatmeta galimybės, kad, iki kovo mėnesio pabaigos, ji gali tapti dominuojančia.

- Advertisement 4-

Naujausi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Aptiktas Ads Blocker!!!

Prašome palaikyti mus ir nenaudoti reklamų blokavimo įskiepių ADBLOCK.

Mes neturime kitų pajamų šaltinių, todėl išjunkdami reklamų blokatorius palaikote mus.

Dėkojame Jums už tai

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

 

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO