26.4 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 21 rugsėjo, 2023
Reklama
PradžiaSveikataIspanija netrukus gali panaikinti privalomas veido kaukes viešajame transporte

Ispanija netrukus gali panaikinti privalomas veido kaukes viešajame transporte

- Advertisement 3-


Ispanijos sveikatos apsaugos ministrė Carolina Darias vakar (pirmadienį) sakė, kad sprendimas nutraukti privalomą veido kaukių naudojimą viešajame transporte gali būti priimtas „netrukus”, kai epidemiologinė situacija ir sveikatos ekspertai „patars”.

Interviu radijui ji buvo paklausta, kiek ilgai viešajame transporte bus reikalaujama naudoti kaukes, ir atsakė: „Tai yra labai svarbu: „Tačiau ji pripažino, kad epidemiologinė situacija Ispanijoje yra „labai stabili”, ir pabrėžė svarbų vaidmenį, kurį atliko ir tebeatlieka skiepijimas nuo Covid. Dėl šios priežasties ji dar kartą paprašė, kad visi gyventojai būtų paskiepyti antrąja stiprinamąja doze ir toliau saugotų ir gelbėtų gyvybes.

Galiausiai, kalbant apie atsinaujinusią koronaviruso infekciją Kinijoje, Darias pranešė, kad kol kas per visus iš Kinijos į Ispaniją atskridusius skrydžius buvo nustatyti tik du teigiami atvejai, o atlikus sekvenavimą paaiškėjo, kad tai žinomi variantai.

„Toliau vykdome suplanuotą veiksmų planą, pagal kurį vyriausybė veikė įžvalgiai ir koordinuotai tiek su Europos Sąjunga, kuri praneša apie visas priemones, tiek su Ispanijos regionais”, – pakartojo ji.

undefined

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai