25.7 C
Tenerife
Šeštadienis, 13 liepos, 2024
Reklama
PradžiaSveikataIspanija iki 2023 m. kovo mėn. pratęsia kaukių nešiojimą viešajame transporte

Ispanija iki 2023 m. kovo mėn. pratęsia kaukių nešiojimą viešajame transporte

- Advertisement 3-


Ispanijos vyriausybė paskelbė, kad iki 2023 m. kovo mėn. pratęsia privalomo kaukių naudojimo viešajame transporte visoje šalyje, įskaitant Kanarų salas, reikalavimą. Tai reiškia, kad poilsiautojai ir gyventojai privalo dėvėti kaukes autobusuose, tolimojo susisiekimo autobusuose, tramvajuose ir taksi automobiliuose, Ispanijos oro linijų bendrovėse ir vidaus skrydžiuose, o žemyninėje dalyje – traukiniuose. nors ir atsisakyta įvažiavimo į šalį apribojimų visiems keliautojams, sprendimas ir toliau laikyti kaukes viešajame transporte buvo priimtas po to, kai valdžios institucijos įvertino esamą situaciją ir padarė išvadą, kad dabar netinkamas laikas panaikinti tokį reikalavimą, ypač dabar, kai artėja šaltesni mėnesiai.

Kaukes taip pat privaloma dėvėti vaistinėse, ligoninėse ir medicinos centruose, o Ispanijos sveikatos apsaugos ministerija užsiminė, kad Ispanija laikosi to paties požiūrio kaip Vokietija ir gali vėl įvesti veido kaukių naudojimą uždarose viešosiose vietose. pranešime teigiama, kad prieš paskelbiant sprendimą pratęsti privalomo veido kaukių reikalavimo galiojimą, Ispanijos sveikatos apsaugos ekstremalių situacijų vadovas sakė, kad „prieš priimant sprendimą sušvelninti šį reikalavimą, geriau pažiūrėti, kaip vystosi Covid”. Kadangi valdžios institucijos nusprendė neperžiūrėti šios priemonės iki 2023 m. kovo mėnesio, tai reiškia, kad jos tikisi, jog užsikrėtimo atvejų skaičius pradės didėti.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Pasaulio sveikatos organizacijos pateikti duomenys rodo, kad Ispanijoje per pastarąsias septynias dienas užregistruoti 25 422 nauji Covid atvejai.

ECDC duomenimis, šiandien (spalio 27 d.) Ispanijoje iš viso buvo paskiepyta 103 064 170 vakcinos dozių, iš kurių 86 % visų suaugusių gyventojų gavo dvi pirmąsias dozes (pirminė vakcinacija), o dar 66,3 % – pirmąją sustiprinančią dozę.

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos