24.8 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 11 rugpjūčio, 2022
Reklama
PradžiaKanarų Salos„Iberia“ palengvins PGR keleiviams, keliaujantiems iš Ispanijos žemyno į Kanarų salas

„Iberia“ palengvins PGR keleiviams, keliaujantiems iš Ispanijos žemyno į Kanarų salas

- Advertisement 3-

„Vueling“ leidžia nemokamai keisti visus užsakymus, netgi suteikia skrydį trečiajam asmeniui, kad paskatintų kelionę

„Iberia“ ir „Iberia Express“ oro linijos keleiviams, keliaujantiems iš Ispanijos žemyno į Kanarų salas, pasiūlys galimybę atlikti PGR testus – standartinius, greituosius arba antigenų testus – už mažesnę kainą. Norint apsistoti salose, nuo lapkričio 14 dienos reikės atlikti bet kurį iš šių dviejų testų.

Dvi aviakompanijos, priklausančios IAG grupei, šią galimybę jau pasiūlė keliautojams, vykusiems į šalis, kuriose buvo reikalingas karantinavimasis, pavyzdžiui, Vokietijoje, o nuo šios savaitės tai įmanoma keleiviams iš Kanarų salų, teigia aviakompanijos šaltiniai.

„Iberia“ yra sudariusi sutartį su „Quirón Prevention“ klinika ir pateikdami keliautojams kontaktinį telefono numerį ir el. paštą, tokiu būdu užsiregistruojant siūlo  atlikti keliautojams testą.  PGR testo šiuo atveju kaina 98 eurai, o tai yra 20% mažiau nei rinkos kaina.

„Iberia“ kompanijos prezidentas Luisas Gallego, remdamasis Tarptautinės oro transporto asociacijos (IATA) rekomendacija, vakar pritarė testams prieš skrydį, siekdamas palengvinti mobilumą ir atgaivinti ekonomiką. Kaip jis vakar sakė, atsižvelgiant į tai, kad „dauguma“ žmonių yra „sveiki“, karantinavimasis neturi prasmės.

Kita vertus, kita IAG grupės įmonė „Vueling“ leidžia savo klientams pakeisti rezervaciją ir pakeisti datą, kelionės tikslą ar net perduoti skrydį pasirinktam trečiajam asmeniui, nepateikiant kvito ir dėl šios paskutinės priežasties klientas gaus 100% visos skrydžio sumos kuponą, kurį galės naudoti „Vueling“ skrydžiams per ateinančius 18 mėnesių.  Prieš skrydį klientas gali atlikti pakeitimus iki 48 valandų.

Nors Ispanijos oro linijos imasi priemonių kelionėms suaktyvinti, viešbučių sektorius Kanarų salose kaltina lapkričio mėnesio Anglijoje paskelbtą nepaprastąją padėtį, kuri gali būti pratęsta, atsižvelgiant į pandemijos raidą, ir ruošiasi „beveik absoliučiam“ uždarymui. 

„Viskas priklauso nuo to, kaip situacija vystysis kitą savaitę, ar yra rezervacijų iš Vokietijos ir vis dar atvirų šalių, tokių kaip Švedija ir Olandija, ar viskas liks sustabdyta, kaip buvo iki šiol“, – nurodo šaltiniai, kurie perspėja, kad jei situacija išliks „be turistų“ bus neišvengiama užsidaryti patiems.

„Rezervacijų atnaujinimas, oro linijų ir kelionių organizatorių sugrįžimas paskatino mus galvoti, kad verslas atsigaus, ir paskatino keletą atverčių, tačiau visa tai buvo miražas“, – sako pramonės šaltiniai.

Apgyvendinimo įstaigų ir turizmo verslininkų federacijos (FEHT) prezidentas José Maríza Mañaricúa patvirtina, kad, nepaisant sektoriaus savanoriškumo ir noro atidaryti veiklą ir grįžti prie jos, „vyrauja pandemijos tikrovė“. Jis tvirtina, kad jei būtų išlaikytas Didžiosios Britanijos turizmas, tai būtų leidę atviriems kompleksams išlaikyti savo skaičių tam, „kad neprarastų didelių pinigų, bet nieko daugiau“.  „Mes būtume išsaugoję bent 30% užimtumo“, – priduria jis.

Autorė: Agnė Staponkutė

Apartamentų nuoma Tenerifėje

Šaltinis canariasnews

Nuotrauka Internetas

- Advertisement 4-
Agnė Staponkutė
Agnė Staponkutė
Apartamentu, automobiliu nuoma Tenerifeje bei ekskursijos
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai