23.9 C
Tenerife
Trečiadienis, 22 rugsėjo, 2021
Reklama
PradžiaKanarų Salos„Į ligoninę plūsta užsikrėtusieji, neigę skiepų būtinybę“

„Į ligoninę plūsta užsikrėtusieji, neigę skiepų būtinybę“

- Advertisement 3-

Pastarosiomis dienomis Kanarų salų slaugytojai ir sveikatos priežiūros darbuotojai, kuriems jau įgriso neatsakingas piliečių požiūris į pandemiją ir neatsakingas požiūris į skiepus, paskelbė keletą vaizdo įrašų ir pranešimų socialiniuose tinkluose, ragindami žmones atsibusti bei pasiskiepyti. Juk būtent nepaskiepytieji užpildo ligonines ir rizikuoja sveikatos priežiūros darbuotojų šeimų sveikata bei ekonomika.

Praėjus daugiau nei metams po to, kai koronaviruso pandemija įsiveržė į kasdienį gyvenimą ir gydytojams teko susidurti su pacientais pirmojoje fronto linijoje, jiems nesuprantamas atsainus žmonių požiūris į vakcinaciją.

Užvakar 24 metų operacinės asistentas ir greitosios pagalbos technikas iš Tenerifės parašė atvirą laišką „visiems, kurie žiūri į šią situaciją pro pirštus“, kuriame prašo tų, kurie nepaiso sveikatos rekomendacijų, susimąstyti, kokias pasekmes jų veiksmai sukelia aplinkiniams ir salos ekonomikai.

Pasisakė ir slaugytojas iš Gran Kanarijos, dirbantis Tenerifės ligoninėje, kurioje šiuo metu Covid-19 pacientais yra pilnai užpildytos septynios palatos, bei palaipsniui pildomos intensyviosios terapijos palatos. Socialiniame tinklapyje paskelbtame vaizdo įraše jis išreiškia akivaizdų pasipiktinimą tais, kurie neigia viruso žalą.

„Žmonės, pasisakantys prieš vakcinaciją atsisako suprasti, kad sveikatos priežiūros darbuotojai jau metus ar daugiau deda visas pastangas, norėdami išsaugoti jūsų gyvybes. Jūsų neišmanymas daro įtaką mano ir mano šeimos sveikatai“.

„Norėčiau pasakyti, kad dauguma žmonių, patekusių į šias Covid-19 palatas, yra atsakingi, bet ne, tai 35-50 metų žmonės, kurie nusprendė nesiskiepyti“, – tęsia mintį savo vaizdo įraše sveikatos apsaugos darbuotojas.

„Vietoj palatų, skirtų eiliniams pacientams ar žmonėms, kuriems reikalinga operacija, įrengiamos svarbesnės Covid-19 palatos. Ligonines užima skiepų priešininkai, nusprendę nesiskiepyti ir nepaisyti galiojančių apribojimų“.

Todėl jis reikalauja, kad įmonių savininkai priverstų savo darbuotojus skiepytis, nes „dėl jų neatsakingumo žlunga mūsų sveikatos sistema“. „Tai niekada nesibaigs, nes vis dar yra žmonių, kurie nesiskiepija, kurie galvoja, kad dabar viskas gerai, bet taip nėra“, – pridūrė sveikatos apsaugos darbuotojas.

Antradienį Instagram platformoje paskelbtu vaizdo įrašu pasidalijo daugiau nei 10 000 žmonių, šimtai komentatorių pritarė jo nuomonei.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai