26.1 C
Tenerife
Šeštadienis, 13 liepos, 2024
Reklama
PradžiaOraiĮ Kanarų salas per Kalėdas atpūs šilumos su kalima

Į Kanarų salas per Kalėdas atpūs šilumos su kalima

- Advertisement 3-

Link Kanarų salų artinasi jau tradicija šiam metų laikotarpiui tampanti Kalėdinė kalima. Nuo rytojaus, gruodžio 23-osios dienos, visą rytinę salyno pusę užklos smėlio migla. Šv. Kūčių vakarą visas salynas skendės ,,Šventų Kalėdų rūke”.

Valstybinės meteorologinės agentūros (AEMET) duomenimis, pirmiausiai kalima pasieks Fuerteventurą, Lanzarotę ir Gran Kanariją. Stiprūs vėjo gūsiai iš Afrikos per Atlanto vandenyną į salas atneš vidutinio intensyvumo kalimą.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Vėjo gūsiai ir toliau stums smėlio debesis per salyną, tad Šv. Kalėdų vakaras Tenerifėje, La Gomeroje, La Palme ir El Hierre bus karštas ir miglotas. Kalima apsunkins matomumą aukštumose, tačiau tai neturėtų paveikti Kalėdų Senelio maršruto!

Šiandien prognozuojami giedri orai, tik ryte buvo matomas lengvas debesuotumas. Kalnuotose vietovėse bus debesuota su pragiedruliais. Oro temperatūra išlieka aukšta, pietiniuose rajonuose ji sieks +22°C. Šiaurinėje ir vidurinėje salų dalyse laukiami kiek vėsesni orai.

Salyne pūs lengvas šiaurės rytų vėjas. Kalnuotose salos vietovėse ir šiaurinėse pakrantėse pūs stiprūs gūsiai. Lietus neprognozuojamas.

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos