26.5 C
Tenerife
Sekmadienis, 21 balandžio, 2024
Reklama
PradžiaTurizmasĮ Jungtinę Karalystę vykstantys keliautojai įspėjami dėl streikų vėluoti ir ilgai laukti

Į Jungtinę Karalystę vykstantys keliautojai įspėjami dėl streikų vėluoti ir ilgai laukti

- Advertisement 3-


Jungtinės Karalystės vidaus reikalų ministerija ir pasienio pajėgos įspėjo žmones, vykstančius į Jungtinę Karalystę vasario 1 d., pasiruošti vėlavimams ir ilgesniam laukimui pasienio kontrolės punktuose dėl streikų, kurie trečiadienį vyks visuose Jungtinės Karalystės oro ir jūrų uostuose.

Vasario 1 d. 100 000 Viešųjų ir komercinių paslaugų profesinės sąjungos (PCS) narių 123 darbdaviuose surengs streiką, kuris paveiks ministerijas, muziejus, uostus ir oro uostus.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Valdžios institucijos siųs kariškius, valstybės tarnautojus ir savanorius iš visos vyriausybės, kad padėtų pasienio tarnyboms visuose oro uostuose ir uostuose, kuriuos paveiks streikas, tačiau vėlavimai bus neišvengiami.

„Jei keliaujate į Jungtinę Karalystę per bet kurį įvažiavimo punktą, turėtumėte pasiruošti trikdžiams ir prieš kelionę pasitikrinti”, – sakoma valdžios institucijų pranešime ir priduriama, kad tikimasi, jog streikai truks iki kitos dienos, ketvirtadienio, vasario 2 d., 7 val. ryto.

Keliautojai prašomi būti kantrūs ir gerbti pasienio tarnybų darbuotojus, kurie jiems padeda streiko metu, ir pasiteirauti savo kelionių agentūrų, kelionių organizatorių ar oro linijų bendrovių, kad sužinotų, kaip gali būti paveikta jų kelionė. Jie taip pat raginami naudotis e. vartais pasienyje, kur tik jie yra prieinami.

Toliau pareiškime įspėjama: „Prašome gerbti darbuotojus, nes mes stengiamės kuo greičiau ir saugiau praleisti jus per sieną. Apie visų formų įžeidinėjimus ir bet kokį netinkamą elgesį bus pranešta policijai.”

Valstybės institucijos vis dar nėra tikros, kiek laiko užtruks laukimas pasienyje, nes tikslius duomenis apie eilių trukmę surinkti ir patikrinti gali užtrukti, nes, be streikų, skrydžio vėlavimui ir skrydžių susikaupimui įtakos gali turėti ir kiti veiksniai, įskaitant oro sąlygas, padidėjusį keleivių skaičių, taip pat kitus atsitiktinius incidentus.

- Advertisement 4-

Naujausi