24.3 C
Tenerife
Pirmadienis, 21 birželio, 2021
Reklama
PradžiaGran KanarijaGuardia civil sulaikė greitaeigį katerį, kuriame buvo daugiau kaip 1 000 kilogramų...

Guardia civil sulaikė greitaeigį katerį, kuriame buvo daugiau kaip 1 000 kilogramų hašišo

- Advertisement 3-

Sekmadieni Civiline gvardija sulaikė pripučiamą laivą, kuriame buvo 35 ryšuliai hašišo, po to, kai Integruota išorės stebėjimo sistema (SIVE) už 35 jūrmylių į pietus nuo Gran Kanarijos išgirdo įtartiną aidą vandenyse. Susisiekus su Kanarų salų regioniniu koordinavimo centru (CCRC), pripučiamo laivo sulaikymui buvo mobilizuotas „Rio Segura Oceanic“ laivas (didžiausias civilines gvardijos laivas, kurio ilgis 73 metrai).

Laivas „Rio Segura“ patruliavo tarptautiniuose vandenyse netoli Kanarų salyno, ieškodamas laivų su nelegaliais imigrantais, apie kuriuos ši savaitgalį buvo gauta keletas pranešimų.

Po dvi valandas trukusių intensyvių paieškų, apie 16:20 val., „Río Segura” įgulai, padedant pasitelktoms pagalbinėms operatyvinėms valtims, pavyko sulaikyti pripučiamą valtį ir nustatyti, kad joje buvo gabenami 35 ryšuliai hašišo. Sekmadienį vakare jie sulaikė ir į laivą įlaipino du asmenis, kurie tamsiu paros metu išvyko į Arguineguín uostą.

Sekmadieni, 23:00 val. atvykusi į Gran Kanarijos pietus, Civilines gvardijos organizuoto nusikalstamumo ir kovos su narkotikais grupe (EDOA) perėmė sulaikytuosius ir daugiau kaip 1 000 kilogramų hašišo, kurio vertė siekia maždaug 1.8 mln. eurų (vidutinis vieno paketo svoris – 30 kg), pripučiamą valtį ir kitus daiktinius įrodymus, kurie kartu su byla bus išsiųsti San Bartolomé de Tirajana gvardijos teismui.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai