25.7 C
Tenerife
Šeštadienis, 13 liepos, 2024
Reklama
PradžiaTurizmasGražiausia vieta, kurią šią vasarą rasite Kanarų salose

Gražiausia vieta, kurią šią vasarą rasite Kanarų salose

- Advertisement 3-


Tyrinėti Kanarų salas yra ir palaima, ir nuotykis. Vieni gali aplankyti tipiškas turistines vietas, kiti atranda paslėptus šių salų brangakmenius. Jei esate nusiteikę nuotykiams, rasite unikalią vietą, kuri jus nustebins. Kad ją pasiektumėte, reikės geros avalynės ir nuosavo automobilio, nes ši slapta vieta nėra lengvai pasiekiama.

Atokioje įlankėlėje pasislėpę keli nameliai, sudarantys slaptą prieglobstį. Vieni jų priklauso žvejams, kitus gyventojai pasistatė kaip savaitgalio poilsio vietas, tačiau apskritai gražiausia vieta, kurią galite aplankyti, yra La Palmos saloje esantis Porís de Candelaria, įsikūręs Tijarafės savivaldybėje.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Daugiau nei prieš šimtmetį įkurta nedidelė 50 metrų aukštyje stūksančių urvinių namelių gyvenvietė yra nudažyta baltai ir sukuria nepakartojamą ir stulbinančią aplinką. Viena seniausių ir labiausiai intriguojančių salos vietovių, o pats urvas sudaro siluetą, primenantį La Palmos salą.

Poriso pavadinimas kilo nuo uolos, prie kurios buvo prišvartuotos žvejų valtys. Ši vieta, nepaisant sudėtingo privažiavimo, kadaise tarnavo kaip prekių iškrovimo uostas.

Į Porís de Candelaria įtraukia ne tik žavūs žvejų nameliai, bet ir graži įlanka bei paplūdimys. Maudytis patariama tik esant atoslūgiui, nes didelis potvynis gali būti pavojingas maudytis.

Discover an amazing hidden village in a cave in the Canary Islands

Šį vaizdingą pasislėpusį kaimelį galima pasiekti dviem pagrindiniais būdais. Pirmasis – automobiliu, nes viešasis transportas negali patekti į atokią ir sudėtingą vietovę. Kelias į kaimą gali būti bauginantis mažiau pasitikintiems vairuotojais, nes čia yra labai stačios įkalnės, kurias gali būti sudėtinga įveikti, ypač grįžtant atgal.

Antrasis ir labiau mėgstamas variantas yra kelionė jūra. Išplaukiant iš Puerto de Tazacorte, šiuo maršrutu galima stebėti banginius ir delfinus, o pabaigoje aplankyti vieną gražiausių kada nors matytų kaimelių.

Porís de Candelaria siūlo nepakartojamus įspūdžius tiems, kurie turi nuotykių pojūtį ir nori nuklysti nuo pramintų takų. Istorinis žavesys ir gamtos grožis žada tapti svarbiausiu Kanarų salų vasaros vizito akcentu.

Discover an amazing hidden village in a cave in the Canary Islands

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos