25.1 C
Tenerife
Šeštadienis, 22 sausio, 2022
Reklama
PradžiaGran KanarijaGran Kanarijos, Arguineguin regione įsiplieskė protestai prieš nelegalius atvykėlius

Gran Kanarijos, Arguineguin regione įsiplieskė protestai prieš nelegalius atvykėlius

- Advertisement 3-

Trūko Gran Kanarijos Mogán savivaldybės gyventojų kantrybė – nelegalių imigrantų, pasiekusių salą, antplūdis pasiekė 11 800 žmonių. Didžiuliai atvykėlių srautai, atplaukiantys į Arguineguín prieplauką, kur yra įrengta priėmimo stovykla sukėlė nepasitenkinimo bangą tarp miesto gyventojų.

Nei viena iš prieplaukoje apsilankiusių valdžios institucijų nepateikė jokio problemos sprendimo. Tuo tarpu pasirodė naujienos apie perpildytą prieplauką, kurioje neįmanoma priimti dar daugiau žmonių, apie įgyvendinamus prieštaringai vertinamus valdžios protokolus ir atsinaujinusias turistų apgyvendinimo sąlygas.

Mogán miesto merė, Onalia Bueno teigia pati esanti priblokšta humanitarinės ir epidemiologinės situacijos, kurioje miestas gyvena jau nuo rugpjūčio mėnesio, ir šį trečiadienį ji pateikė skundą dėl nelegalių imigrantų stovyklos sąlygų ir Vyriausybės neveiksnumo.

Pasipiktinimas ir socialinis nepasitenkinimas paskatino gyventojus šiandien (šeštadienį) išeiti į gatvę ir reikalauti valdžios atstovų nedelsiant reaguoti į situaciją, kuri greitu metu taps visiškai nekontroliuojama. Arguineguín gatvės buvo užpildytos protestuotojais su plakatais, reikalaujančiais iškeldinti prieplaukoje įrengtą atvykėlių stovyklą. Protestuotojai ragina centrinę valdžią kuo greičiau imtis sprendimų ir operatyviai reaguoti į susidariusią situaciją mieste.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai