25.7 C
Tenerife
Šeštadienis, 13 liepos, 2024
Reklama
PradžiaGran KanarijaGran Kanarijoje sumažėjus naujų Covid atvejų skaičius, sumažintas pavojaus lygis iki antro

Gran Kanarijoje sumažėjus naujų Covid atvejų skaičius, sumažintas pavojaus lygis iki antro

- Advertisement 3-


Sveikatos apsaugos ministerija atnaujino pavojaus lygius dėl Covid infekcijos Kanarų salose: Gran Kanarijoje nustatytas 2 lygis (vidutinė rizika), o La Palmoje – 1 lygis (maža rizika). Abiejose salose pavojus atnaujintas dėl pagerėjusių sveikatos priežiūros rodiklių, susijusių su ligoninių apkrovimu.

Likusiose salose pavojaus lygis išlieka toks pat, koks buvo: Tenerifėje ir El Hierro – 2 lygis, o Lansarotėje, Fuerteventūroje ir La Gomeroje – 1 lygis.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Sveikatos priežiūros rodikliai, susiję su ligoninių lovų užimtumu, yra pagrindiniai rodikliai, pagal kuriuos nustatomas pavojaus sveikatai lygis šiame pandemijos etape.

Visose Kanarų salose įprastinių ligoninių lovų, kurias užima Kovid ligoniai, per pastarąją savaitę vidutiniškai per dieną sumažėjo 16,3 %, tačiau išlieka vidutinio lygio.

Pastarąją savaitę intensyviosios terapijos skyriuose vidutiniškai buvo užimtos 27 lovos, o jų užpildymo procentas siekia 5,4 % ir išlieka žemo rizikos lygio visose salose. Visos salos pagal šį rodiklį yra kontroliuojamoje apyvartoje, išskyrus Gran Kanariją, Tenerifę ir Fuerteventūrą, kurios išlieka mažos rizikos lygyje.

Nuo antradienio užregistruoti tik 677 nauji susirgimai, todėl vyresnių nei 60 metų asmenų 7 dienų sergamumo rodiklis toliau mažėja: 34 % mažiau nei praėjusią savaitę. Sergamumas sumažėjo visose salose ir išlieka vidutinės rizikos lygio, išskyrus La Gomerą, kurios sergamumas sumažėjo iki žemo rizikos lygio.

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos