33.4 C
Tenerife
Sekmadienis, 21 balandžio, 2024
Reklama
PradžiaTurizmasGran Kanarija siekia pritraukti turistų iš Artimųjų Rytų

Gran Kanarija siekia pritraukti turistų iš Artimųjų Rytų

- Advertisement 3-


Gran Kanarijos turizmo taryba dalyvavo Tel Avive (Izraelis) vykusioje konferencijoje „Shalom Spain 2023”, kad reklamuotų šią vietovę tokioje kylančioje rinkoje kaip Izraelis. Šią savaitę įvyko profesionalus renginys, kurį organizavo „Turespaña” ir kurio tikslas – supažindinti Izraelio kelionių organizatorius su šioje iniciatyvoje dalyvaujančių Ispanijos vietovių pasiūlymais.

Šis renginys suteikia galimybę profesionaliai keistis informacija su Izraelio turizmo sektoriumi, o šiemet jame dalyvavo apie 50 pagrindinių šalies kelionių organizatorių atstovų.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Gran Kanarijos delegacija kasdien dalyvavo susitikimuose su šiais operatoriais. Tarp jų buvo geriausių Izraelio kelionių organizatorių įmonių, išvykstamojo turizmo įmonių, besispecializuojančių tokiuose segmentuose kaip FIT (visiškai nepriklausomas keliautojas), MICE, LGBTIQ+, kruizai, taip pat įmonių, besidominčių egzotiškomis kryptimis ir kt.

Be to, kad Gran Kanarijos turizmo valdyba dalyvavo jau trečią kartą organizuojamame renginyje, bendradarbiaudama su Prekybos rūmais, ji surengė prekybos misiją Izraelyje. Į šios iniciatyvos programą buvo įtraukti susitikimai su pagrindiniais Izraelio išvykstamojo turizmo rinkos dalyviais, kurie vyko Tel Avive ir Jeruzalėje.

Tarp šios prekybos misijos metu vykdytų veiklų paminėtini susitikimai su aviacijos sektoriaus atstovais ir investuotojais, besispecializuojančiais turizmo ir nekilnojamojo turto srityse, instituciniai susitikimai su Izraelio turizmo ministerija, Izraelio parlamentu ir Tel Avivo miesto taryba, taip pat edukaciniai ir reklaminiai renginiai apie šią kryptį.

Verta paminėti, kad praėjusią savaitę saloje vyko kelionė, kurioje dalyvavo kelionių organizatoriai, oro linijų atstovai ir žiniasklaidos atstovai iš Izraelio ir kurią, kaip šios prekybos misijos preliudiją, organizavo Gran Kanarijos turizmo departamentas.

Pastaraisiais metais jų surengtos pažintinės kelionės, skirtos turistams iš Izraelio rinkos pritraukti, pasirodė esančios labai veiksmingos didinant vietovės žinomumą šioje rinkoje. Todėl, kalbant apie komercinę strategiją, susijusią su tiesioginio maršruto Tel Avivas-Gran Kanarija sukūrimu, buvo surengti susitikimai su didžiausiomis hebrajų šalyje veikiančiomis oro linijų bendrovėmis.

Pagal naujausias TVF, Pasaulio banko, EBPO ir kitų tarptautinių organizacijų ataskaitas Izraelis buvo viena iš greičiausiai iki pandemijos buvusį ekonomikos lygį atkūrusių pasaulio šalių, kurios BVP 2022 m. augo 6,5 proc.

Tais metais ir dalį 2023 m. Izraelio vartojimas užsienyje išliko stabilus, o jo rodikliai buvo artimi 2019 m. rodikliams, kai buvo užfiksuota 9,2 mln. poilsinių kelionių. Prognozuojama, kad iki šių metų pabaigos bus daugiau kaip devyni milijonai tarptautinių kelionių, o 2024 m. tikimasi daugiau kaip dešimties milijonų.

- Advertisement 4-

Naujausi