24 C
Tenerife
Trečiadienis, 22 rugsėjo, 2021
Reklama
PradžiaGran KanarijaGran Kanarija– rojus pasiekiamas visiems!

Gran Kanarija– rojus pasiekiamas visiems!

- Advertisement 3-

Didžiuliai balto smėlio paplūdimiai, žavūs miesteliai, paslapčių kupina tradicinė virtuvė ir vidutinė metinė 24 laipsnių pagal Celsijų oro temperatūra – tai Gran Kanarija, rojus žemėje!

Gran Kanarija paplūdimiai pagal jūsų skonį

Dabar, kaip niekad anksčiau, mums reikia „atsijungti”. Gran Kanarija yra ideali vieta atitrūkti nuo kasdienybės ir tuo pačiu pasikrauti energijos. Tai nuostabus gamtos kampelis vidury Atlanto vandenyno, dėl savo įspūdingo grožio dėkingas ugnikalnio išsiveržimams prieš milijonus metų. Kraštovaizdžio įvairovė ir maloni temperatūra visus metus šią salą pavertė unikalia ir trokštama kelionių vieta visokio poilsio mėgėjams.

Šios vulkaninės salos pakrantę juosia 60 kilometrų lengvai pasiekiami ir saugūs maudynėms smėlio paplūdimiai. Salos pietuose esantys „Playa del Inglés” ir „Maspalomas“ yra vieni iš populiariausių paplūdimių.  Jie yra pakankamai dideli, todėl tiek ramaus poilsio ieškantys poilsiautojai, tiek vandens sporto megėjai gali mėgautis vieni kitiems netrukdydami. Dar viena turistų mėgstama vieta yra pietvakarinė pakrantė. Moganas, Puerto Rikas ar Amadores traukia savo paplūdimiais, įsikūrusiais tarp uolų ir nuolat šviečiančia saule.

Salos šiaurinė pakrantė atima žadą savo stačiomis uolomis, besileidžiančiomis į vandenyną ir nuošaliose įlankose įsikūrusiais paplūdimiais. Čia galėsite mėgautis tyla ir vaizdingais peizažais, palydėti saulę Agaetėje ir paragauti šviežios žuvies vietiniuose restoranuose.

Gran Kanarijos gamta

Išskirtinis salos klimatas leidžia džiaugtis jos grožybėmis bet kuriuo metų laiku. Tarpeklių virtinės tarp kalnų pritraukia alpinistus ir kitus žygeivius, mėgstančius laiką leisti gryname ore. Nuo Gran Kanarijos simboliu tapusios „Roque Nublo“ viršūnės atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai, aprėpiantys toliuose esančias kalnų viršūnes ir kaimelius – tai lyg tobulas dailininko paveikslas.

Unikali salos augmenija taipogi turi kuo nustebinti. Čia auga daugiau nei šimtas įvairiausių augalų rūšių, kurių nerasite  jokiame kitame pasaulio kampelyje ir dar apie penkiasdešimt kitų augalų rūšių, būdingų tik Kanarų salų archipelagui. Miškuose augantys lauramedžiai ir didingos pušys kviečia pasimėgauti savo grožiu ir didybe. Tie, kurie domisi augmenija, būtinai turėtų užsukti į  botanikos sodus „Jardín Viera“ ir „Clavijo“ ir apžiūrėti ten sukauptų kolekcijų.

Gran Kanarijos saugumas ir  gerai išvystyta infrastruktūra

Gran Kanarijos saloje imamasi visų sveikatos apsaugos priemonių, susijusių su COVID-19 pandemija, ir stengiamasi užtikrinti saugumą visais aspektais. Gerai išvystyta ir moderni infrastruktūra, didelis apgyvendinimo įstaigų pasirinkimas, tikrai atitiks kiekvieno skonį ir piniginę, bei būtinus saugumo reikalavimus.

Gran Kanarijoje yra aštuoni golfo aikštynai, daugybę apžvalgos aikštelių ir observatorijų, kurios nustebins visus žygių mėgėjus, na o žemas mokesčių tarifas, suteiks daugiau malonumo parduotuvių fanams.

Gran Kanarijos tradicinė virtuvė

Kanarų salų virtuvė yra įvairių tautų, įsikūrusių archipelage per daugelį metų, mišinys. Iš Pietų Amerikos, su kuria kanariečius sieja giminingi kultūriniai ryšiai, atkeliavo įvairių maisto produktų, kurie vėliau buvo puikiai inkorporuoti į vietinius receptus.

„Chorizo ​​de Teror“ yra gilias tradicijas turinti kiaulienos dešra, idealiai tinkanti duonai pagardinti. „Flor de Guía“ sūris, pagamintas iš avies pieno ir šliužo fermento tiesiog prašosi būti suvalgomas. Reikliausi gurmanai taip pat įvertins vienintelę Europoje užaugintą kavą „Agaete“.

Bet turbūt labiausiai žinomas salos virtuvės patiekalas yra „papas arrugadas” (raukšlėtos bulves – aut.pastaba), kurį akomponuoja šiek tiek aštrus tradicinis padažas vadinamas „mojo picón“. Jums tiesiog reikės pasirinkti kokio tipo mojo užsisakyti – raudono ar žalio.

Autorė: Mekaitė Jurga

Apartamentų nuoma ir pardavimas Gran Kanarijoje

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai