30.4 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 30 birželio, 2022
Reklama
PradžiaGran KanarijaGran Kanarija atnaujina susisiekimą su Baltijos šalimis

Gran Kanarija atnaujina susisiekimą su Baltijos šalimis

- Advertisement 3-

Kanarų salų oro linijų bendrovė „Fly To Canarias“, „Global Travel Management“ platformos pagalba sudarė susitarimą, kuriame nurodyta vykdyti kassavaitinius skrydžius tarp Estijos sostinės Talino ir Gran Kanarijos miestų. Šiam tikslui bus naudojamas beveik 200 keleivių talpinantis ,,Airbus 321″ lėktuvas.

Gran Kanarijos turizmo valdyba, pradėjo reklaminę kampaniją, kuria siekiama sužadinti Baltijos šalių rinkos turistų susidomėjimą sala bei ketinama paskatinti keliauti ir aplankyti Gran Kanariją dar šiuo žiemos sezonu.

Skrydžiai į Gran Kanariją

,,Šiauriečių ir Baltijos šalių rinkos rodo didelį susidomėjimą Gran Kanarija kaip prioritetine kryptimi žiemos sezono metu. Žinoma, kol kas apie tai kalbėti gana anksti, tačiau šias rinkas domina ir ateities perspektyvos, kurios yra įdomios ir pačiam Gran Kanarijos regionui“, – teigia turizmo ministras Carlos Álamo.

Be to, patikėtinių taryba teigia lydėsianti šią verslo nišą. Ji skatina ,,pasinaudoti šia iniciatyva ir išplėsti Gran Kanarijos, kaip prekės ženklo, augimą“.

Oro linijų bendrovė „Fly to Canarias“ šiame sektoriuje įgijo 40 metų profesinę patirtį. Kompanija skrydžius iš Estijos sostinės Talino pradėjo praėjusį šeštadienį, sausio 30-ąją. Be to kompanija vykdo skrydžius ir iš kitų Europos šalių miestų.

Atsižvelgus į Šiaurės šalių klientų poreikius, skrydžiai pratęsiami iki gegužės 1-osios dienos. Tačiau tikimasi, kad esant palankiai situacijai, kelionės bus vykdomos ir vasaros sezono metu.

Ši verslo iniciatyva salose veikė ir anksčiau. Baltijos šalys ir Gran Kanarija glaudžiai bendradarbiavo 2001 – 2007 metų laikotarpiu. Galiausiai projektą įsigijo ,,Finn Air“.

Ryšių stiprinimas su Estijos rinka yra ne vienintelis Gran Kanarijos planas. Šiuo metu vertinama galimybė padidinti potencialių klientų ratą ir pritraukti turistus iš kitų šalių, tokių kaip Latvija, Lietuva, Suomija ir Lenkija.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai