25.7 C
Tenerife
Penktadienis, 19 balandžio, 2024
PradžiaGyvenimasGOOOAAAAALLLLL- "Tenerifė" laimėjo svarbiausią derbį klubo istorijoje

GOOOAAAAALLLLL- „Tenerifė” laimėjo svarbiausią derbį klubo istorijoje

Šįvakar (šeštadienį) „CD Tenerife” Gran Kanarijos stadione 2:1 įveikė „UD Las Palmas” ir liko tik vienas lygus rezultatas nuo sugrįžimo į aukščiausiąją LaLigos lygą. Finale mėlynai balti Tenerifės futbolininkai rytoj po pietų susikaus su „SD Eibar” ir „Girona FC” lygiųjų nugalėtoju.

CDT pirmajame kėlinyje pirmavo 1:0 ir per pirmąją rungtynių pusę įmušė du įvarčius: 4 minutę įmušė katalonų puolėjas Enricas Gallego, o antrąjį – iš baudinio per pirmosios rungtynių dalies teisėjo pridėtą laiką. Įpusėjus kėliniui CDT pirmavo 3:0 ir atrodė užtikrintai.

keliones-i-tenerife

Las Palmas, prieš pertrauką dėl traumos netekęs Jonathano Vieros, turėjo greitai pradėti antrąją rungtynių pusę ir sumažino deficitą Eriko Curbelo įvarčiu, pelnytu po kampinio.

Nuo tada Tenerifės komanda įmušė visus įvarčius, nes Las Palmas laikė ilgiau kamuolį ir stengėsi visomis išgalėmis sumažinti atsilikimą, bet nesugebėjo persverti rezultato ir po finalinio švilpuko Tenerifės komanda galėjo švęsti istorinę pergalę rungtynėse, kurios įeis į istoriją.