24.9 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 9 gruodžio, 2021
Reklama
PradžiaFuerteventuraGeros žinios: Jungtinė Karalystė įtrauks Kanarų salas į „Žaliąjį kelionių sąrašą“

Geros žinios: Jungtinė Karalystė įtrauks Kanarų salas į „Žaliąjį kelionių sąrašą“

- Advertisement 3-

Kanarų salų vyriausybės pirmininkas Ángel Víctor Torres šį rytą paskelbė, kad Jungtinė Karalystė įtrauks Kanarų salyną į „žaliąjį sąrašą“, skirtą tarptautinėms kelionėms. Pažymima, kad kelionės atsidarys ne anksčiau kaip gegužės 17-ąją po oficialaus JK vyriausybės patvirtinimo.

Tai jau antra gera žinia Kanarų saloms šiandien. Primename, kad Nyderlandai patvirtino, jog kitą mėnesį planuoja atnaujinti skrydžius į salyną ir kad daugiau kaip 40 000 žmonių pateikė paraiškas dalyvauti „bandomojoje“ aštuonių dienų trukmės kelionėje, kuri patvirtins, kad Kanarų salos yra saugi kelionių kryptis.

Šis pranešimas sutapo su Jungtinės Karalystės transporto ministro Grant Shapps pranešimu apie „žaliųjų sąrašų“ sudarymą. Tuo atveju, jeigu per ateinančias kelias savaites Ispanijos, Portugalijos bei Graikijos salų epidemiologiniai rodikliai gerės, jos bus įtrauktos į JK „žaliąjį sąrašą“.

Asmenys, grįžę iš žaliojo sąrašo šalių, privalės pateikti testą, iš geltonojo – atlikti testą antrąją ir aštuntąją grįžimo dieną, o grįžę iš raudono sąrašo šalių – karantinuotis Covid-19 viešbučiuose.

Kol kas nėra patvirtinta, kokius testus privalės atlikti keliautojai. Šiuo metu PCR testo reikalavimas galioja abiem kryptimis, tačiau Jungtinė Karalystė teigė norinti leisti nemokamai atlikti antigeno tyrimus. Primename, kad anksčiau Kanarų salos antigeno tyrimus laikydavo galiojančiais visiems, apsistojusiems licencijuotose turistų apgyvendinimo įstaigose.

Tikimasi, kad nuo gegužės 17-osios kelionių galimybės JK taps realesnės. Masinio kelionių ir atostogų krypčių atidarymo laukiama nuo birželio 21-osios. Būtent tą dieną planuojami Covid-19 apribojimų panaikinimai, nes vyriausybė tikisi, kad bus pasiekta 70% populiacijos vakcinacijos riba.

Manoma, kad per artimiausias dvi savaites JK vyriausybė paskelbs oficialų pranešimą apie tai, kas bus ir kas nebus leidžiama.

Tuo tarpu Ángel Víctor Torres pabrėžė, kad atsižvelgiant į Didžiosios Britanijos turizmo reikšmę salų ekonomikai, tai yra „svarbus pranešimas“ salynui. Jis apibūdino šiuos pranešimus, kaip „dvi geras naujienas, kurios rodo europiečių norą lankytis Kanarų salose“.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai