30.1 C
Tenerife
Šeštadienis, 9 gruodžio, 2023
Reklama
PradžiaUncategorizedGaminimo lauke sezonas, kaip jam pasiruošti?

Gaminimo lauke sezonas, kaip jam pasiruošti?

- Advertisement 3-

Griliai yra pagrindinis jūsų kiemo elementas, taip pat kaip asortimentas pritvirtina jūsų virtuvę. Daugeliui amerikiečių tai yra vasaros ir apskritai gyvenimo lauke sinonimas. Kai einate į parduotuvę nusipirkti kepsninės, turėsite rinktis iš dujinių, anglinių ir santykinai naujokų rinkoje – granulių grotelių. Dujos yra patogiau, nes tiesiog įjungiate degiklius, kad paleistumėte grilį. Anglis, nesvarbu, ar turite įprastą anglies kepsninę, ar labiau specializuotą kamado grilį, suteikia jums daugiau kontrolės – šilumos kiekį nustatote pagal sukūrenamos ugnies dydį. Granulių grotelės, kuriose naudojamos medienos granulės, yra skirtos suteikti maisto gaminimo iš medienos skonį ir neprilygstamą tikslumą – jose yra skaitmeniniai termostatai, leidžiantys nustatyti tikslią kepimo temperatūrą. Dėl šių skirtumų kiekvieną tipą išbandome skirtingai.

                 Dujinės kepsninės turi vieną ar kelis pagrindinius degiklius mėsai ir daržovėms kepti, o kai kurie turi vieną ar du šoninius degiklius, leidžiančius naudoti puodą ar keptuvę, pavyzdžiui, ruošti padažą ar troškinti daržoves. Reikalingų degiklių skaičius labai priklauso nuo gaminamo maisto kiekio, tačiau net jei negaminate didelių patiekalų, keli degikliai suteikia daugiau lankstumo. Galite gaminti skirtingus maisto produktus skirtingomis temperatūromis arba naudoti papildomą grilio vietą gamindami netiesioginiu karščiu. Tinkamo degiklių skaičiaus nustatymas, atsižvelgiant į jūsų kepimo poreikius, priklausys nuo kelių veiksnių, turime apsvarstyti keletą bendrų patarimų, įskaitant apytikslius kepimo plotų dydžius ir grilio tipą, kurio jums gali prireikti įvairiems susibūrimams. Granulių kepsninės yra puiki alternatyva dujinėms ir anglims skirtoms kepsninėms ir siūlo papildomas rūkyklos galimybes. Šios kepsninės yra maitinamos elektra, bet maitinamos specialiomis granulėmis, pagamintomis iš suspaustų pjuvenų. Jie yra geras pasirinkimas bet kokio kulinarinio lygio virėjams ir turi privalumų bei trūkumų.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

                   Elektrinės kepsninės veikia greitai ir ilgai, tačiau turi būti prijungtos prie elektros lizdo. Jei gyvenate bute arba rajone, kuriame nėra anglies ar dujų, vis tiek galite gaminti maistą naudodami elektrinį grilį. Elektrinės kepsninės neturi atviros liepsnos. Vietoj to jie turi groteles, kurios greitai įkaista, kai įjungiama grotelė. Kai kurios elektrinės kepsninės siūlo infraraudonųjų spindulių gaminimą, kuris naudoja spinduliuojamą šilumą, kad pašalintų uždegimus ir išvengtų karštų ar šaltų dėmių ant grotelių.

- Advertisement 4-

Naujausi