24.6 C
Tenerife
Šeštadienis, 8 gegužės, 2021
Reklama
PradžiaFuerteventuraFuerteventura Trys žmonės nukentėjo avarijoje, įvykusioje La Oliva regione

Fuerteventura Trys žmonės nukentėjo avarijoje, įvykusioje La Oliva regione

- Advertisement 3-

Trys žmonės sužeisti po dviejų automobilių susidūrimo vakar dienos (trečiadienio) popietę, Fuerteventuros saloje, La Oliva savivaldybėje, 22-jame kelio FV-10 kilometre.

Kanarų salų skubios pagalbos koordinavimo centras (Cecoes) 15 valandą gavo pranešimą ir į įvykio vietą skubiai išsiuntė du greitosios pagalbos ekipažus SUC kartu su La Oliva savivaldybės gelbėtojų ugniagesių komanda ir ,,Guardia Civil“.

Vos atvykus į nelaimės vietą, ugniagesiai gelbėtojai ištraukė vieną iš nukentėjusiųjų iš sumaitotos transporto priemonės. Greitosios medicininės pagalbos medikai apžiūrėjo klubo traumą patyrusį vyrą. Kitai nukentėjusiajai, 49 metų moteriai nustatytas smegenų sutrenkimas. 53 metų vyras patyrė lengvus sumušimus, nustatytos kelios pjautinės žaizdos.

Trys sužeistieji greitosios pagalbos automobiliu buvo evakuoti į Puerto del Rosario esančią Valstybinę Fuerteventuros ligoninę tolimesniam gydymui ir nukentėjusiųjų būklės stebėjimui.

„Guardia Civil“ patvirtino, kad jokios kitos transporto priemonės šiame įvykyje nedalyvavo. Agentai laukia, kada galės apklausti nukentėjusius asmenis, kad išsiaiškintų avarijos priežastis.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai