23.7 C
Tenerife
Pirmadienis, 18 spalio, 2021
Reklama
PradžiaFuerteventuraFuerteventura: Iš Kofetės (Cofete) paplūdimio sraigtasparniu išgabentas dar vienas poilsiautojas

Fuerteventura: Iš Kofetės (Cofete) paplūdimio sraigtasparniu išgabentas dar vienas poilsiautojas

- Advertisement 3-

Spalio 11 d. pagalbos numeriu 112 gautas pranešimas, kad vandenyne besimaudęs žmogus pavojingai tolsta nuo kranto. Vėliau pranešta, kad išsekęs ir visiškai nesiorientuodamas aplinkoje penkiasdešimtmetis vyras savo jėgomis sugebėjo pasiekti krantą.

Fuerteventūros Skubios pagalbos ir saugumo koordinavimo centras nedelsiant į Kofetės (Cofete) paplūdimį išsiuntė gelbėtojų sraigtasparnį su medicinos personalu. Medikai, įsitikinę, kad vyro būklė yra stabili, sraigtasparniu nugabeno išsekusį vyrą į Fuerteventūros ligoninę, kur jis šiuo metu sveiksta po įtariamo lengvo širdies priepuolio.

Prieš savaitę gelbėtojų sraigtasparnis iš to paties paplūdimio į Fuerteventūros ligoninę išgabeno skendusį , bet laimingai išgelbėtą, septyniasdešimtmetį prancūzą.

Fuerteventūros pietuose esantis Kofetės paplūdimys yra labai gražus ir civilizacijos menkai paliestas kampelis. Poilsiautojai mėgsta jame maudytis, tačiau labai dažnai neįvertina (o gal ir nežino), kad vandenynas vakarinėje salos dalyje yra gerokai pavojingesnis ir rizika paskęsti yra gana didelė. Šiame paplūdimyje nėra gelbėtojų stoties, taigi būkite protingi – mėgaukitės paplūdimiu atsakingai!

photoFuerte – Photographers in Fuerteventura & Lanzarote

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai