25.7 C
Tenerife
Šeštadienis, 13 liepos, 2024
Reklama
PradžiaNaujienosFonsalijos uostas atšauktas, tačiau reikia alternatyvų, kad sumažėtų spūstys Los Kristianose

Fonsalijos uostas atšauktas, tačiau reikia alternatyvų, kad sumažėtų spūstys Los Kristianose

- Advertisement 3-


Kanarų salų vyriausybė oficialiai paskelbė, kad nebetęs Fonsalijos uosto statybos Guía de Isora mieste Tenerifės pietuose. Šį sprendimą atskleidė viešųjų darbų, transporto ir būsto ministras Pablo Rodrigesas (Pablo Rodríguez), kuris pabrėžė vieningą vykdomosios valdžios poziciją atsisakyti Fonsalijos uosto projekto.

Šį sprendimą sveikins tūkstančiai žmonių, kurie jam nepritarė, tačiau, nors Fonsalijos uostas nebus įtrauktas į būsimų projektų sąrašą, P. Rodrigesas pabrėžė, kad būtina skubiai spręsti dideles perkrovos problemas, kamuojančias Los Cristianos uostą. Jis apibūdino dabartinę padėtį kaip labai neefektyvią, lemiančią didelius laivų, krovinių ir laiko nuostolius. „Vykdomoji valdžia laikosi vieningos pozicijos, – pakartojo ministras Rodrigesas, – nors turime aktyviai ieškoti alternatyvų, kaip pagerinti susisiekimą tarp Tenerifės ir kitų vakarinių salų.”

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Nueva Canarias atstovė Esther González išreiškė pasitenkinimą sprendimu atsisakyti Fonsalijos projekto, kuris, jos nuomone, yra „neįmanomas, nereikalingas ir didelė klaida”, nes neturi socialinio, ekonominio ir aplinkosauginio pagrindimo.

Užuot siekusi įgyvendinti Fonsalijos uostą, ji pasiūlė panaudoti Granadilla de Abona uostą kaip priemonę pagerinti susisiekimą jūra iš pietinės Tenerifės dalies, nes jis jau ten yra, yra pakankamai didelis, kad būtų pritaikytas, ir yra tik 10 minučių kelio nuo pagrindinių pietinių rajonų.

undefined

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos