26.4 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 21 rugsėjo, 2023
Reklama
PradžiaIspanijaFacebook Ispanijoje diegia naują pažinčių paslaugą Facebook Dating

Facebook Ispanijoje diegia naują pažinčių paslaugą Facebook Dating

- Advertisement 3-

Socialinis tinklas ,,Facebook” Ispanijoje (ir beveik visoje Europoje) pradeda diegti pažinčių paslaugą – ,,Facebook Dating” (,,Facebook” pažintys). Ši paslauga suartins žmones bendrų interesų ir veiklos principu.

,,Šiandien mes pradedame „Facebook Dating” pažintis Europoje, siekdami pagelbėti kuo daugiau žmonių užmegzti prasmingus ryšius, atsižvelgiant į bendrus interesus, renginius ir grupes”,-sakoma kompanijos išplatintame pranešime.

„Facebook” pabrėžė, kad kūrėjai, kurdami šią programą, vadovavosi vartotojo duomenų saugumo ir privatumo užtikrinimo principais. ,,Mes bendradarbiavome su konfidencialumo ir saugumo ekspertais, kurie patarė, kaip teisingai diegti privatumo nustatymus bei kaip sukurti apsaugos sistemą, adaptuotą ,,Facebook Dating” vartotojams. Apgalvotos visos galimybės, įskaitant galimybę pranešti apie pažeidėjus ir juos blokuoti bei neleisti žmonėms siųsti nuotraukų, nuorodų, mokėjimų ar vaizdo įrašų pranešimuose”,-tęsia kompanijos atstovai.

Pažymima, kad ,,Facebook Dating” paslauga jau naudojasi 20-ties šalių gyventojai, kur nuo rugsėjo iš viso užfiksuota daugiau nei 1,5 milijardo suporuotų žmonių.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai