24.8 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 11 rugpjūčio, 2022
Reklama
PradžiaĮvykiaiEl Médano pakrantėje prie Montaña Roja uolų išgelbėtas kaitlentininkas

El Médano pakrantėje prie Montaña Roja uolų išgelbėtas kaitlentininkas

- Advertisement 3-

Piliečių sargybos (Guardia Civil) atstovai, priklausantys Granadilla de Abona savivaldybės provincijos Jūrinei tarnybai išgelbėjo banglentininką su aitvaru , patekusį į bėdą jūroje ir iškvietusį skubią pagalbą dėl pavojingo dreifavimo uolų link.

Iškvietimo metu Piliečių sargyba (Guardia Civil) laive „Pico Teide“ patruliavo vandenyse, esančiuose netoli įvykio vietos. Atplaukę į įvykio vietą, agentai pastebėjo vyrą toli nuo El Médano pakrantės artėjantį prie Montaña Roja (Raudonojo kalno) uolų. Kaitlentininko aitvaras buvo pusiau nugrimzdęs į vandenį.

Agentai aptiko pagyvenusį vyrą, kenčiantį nuo išsekimo, jis laikėsi už kaitlentės ir kvietėsi pagalbos. Vyras priartėjo prie pavojingų uolų ir, dėl ypač stipraus bangavimo, neturėjo jėgų grįžti į saugią zoną.

Agentai suteikė operatyvią pagalbą atidarydami gelbėjimo trapą kairėje laivo pusėje ir iš ten nuleisdami gelbėjimosi virves.

Dėl oro sąlygų, stipraus vėjo ir jūros bangavimo bei išsekusių banglentininko jėgų, gelbėjimo operacija tapo komplikuota. Tačiau po kelių bandymų ir pakartotinių agentų pastangų dėka nepaisant sunkumų, jiems galiausiai pavyko jį pakelti per gelbėjimo zoną naudojant kėlimo virvę.
Iš karto po to, kai banglentininkas atsidūrė denyje, laivo kapitonas turėjo staigiai reaguoti, kad pavyktų išvengti susidūrimo su uolomis. Piliečių sargyba (Guardia Civil) nugabeno banglentininką į krantą, iš kur jis buvo perduotas į medikų rankas.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai