25.4 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 11 rugpjūčio, 2022
Reklama
PradžiaTurizmasEl Cotillo mieste statomi nauji 54 butai ir 100 kambarių viešbutis

El Cotillo mieste statomi nauji 54 butai ir 100 kambarių viešbutis

- Advertisement 3-


Viešbučių valdymo bendrovė „Canarian Hospitality“ ketina atidaryti naują kurortą Fuerteventuroje, kuris bus statomas dviem etapais, jame bus 54 apartamentai ir 100 kambarių viešbutis, kuris bus valdomas su „Mynd Hotels“ prekės ženklu ir, kai bus baigtas statyti, bus pervadintas „Mynd Cotillo“.

Pranešime spaudai paaiškinama, kad pirmasis etapas, kuris jau statomas, bus baigtas iki šių metų pabaigos, jį sudarys 54 apartamentai, kurie bus atidaryti kaip „Lacasa Apartments El Cotillo“.

Butų komplekse bus įrengti vieno ir dviejų miegamųjų butai, kai kurie iš jų pritaikyti žmonėms su judėjimo negalia, centrinis baseinas, treniruoklių salė, vaikų klubas, automobilių stovėjimo aikštelė, sporto inventoriaus saugykla ir kitos paslaugos.

Galutinėje projekto dalyje bus 100 kambarių viešbutis, kuris bus baigtas statyti 2024 m. ir kurio savininkė yra bendrovė „Jandía Esmeralda“, investuojanti 6 mln. eurų į šio pirmojo etapo, kuriame bus reklamuojami tik apartamentai, statybą ir įrangą

Kanarų viešbučių kompleksas, prie kurio 2024 m. pabaigoje bus prijungtas 100 kambarių viešbutis, kai bus visiškai baigtas, bus pervadintas į visą „MYND Cotillo“.

Tai bus ketvirtasis „Canarian Hospitality“ valdomas projektas Kanarų salose po praėjusių metų gruodį Tenerifėje atidaryto viešbučio „Mynd Adeje“ ir kitų dviejų 2022 m. pabaigoje Lansarotėje atidaromų viešbučių – „Radisson Blu Resort“ Kosta Teguise ir „Mynd Yaiza“ viešbučio Playa Blanca.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai