30.9 C
Tenerife
Pirmadienis, 25 rugsėjo, 2023
Reklama
PradžiaFuerteventuraDu negyvi viešbučio kambaryje - vyras prieš nusižudydamas nužudė žmoną

Du negyvi viešbučio kambaryje – vyras prieš nusižudydamas nužudė žmoną

- Advertisement 3-


Kaip praneša „Europa Press”, ketvirtadienio vakarą viešbučio kambaryje Pajaroje, Fuerteventūroje, negyva lovoje rasta 42 metų moteris vardu Rebeka. Jos vyras, 46 metų Aleksandras, buvo rastas lovoje šalia jos, po to, kai nusižudė užsidėjęs ant galvos plastikinį maišelį.

Civilinės gvardijos teisminė policija vis dar tiria vokiečių poros, kuri buvo rasta negyva viename iš viešbučio „Aldiana Club” kambarių Morro Jable mieste, mirtį, tačiau Vyriausybės delegacija kovai su smurtu prieš moteris ir vyrus šiandien pranešė, kad nužudymas dabar tiriamas kaip naujas smurto prieš moteris ir vyrus atvejis.

Civilinė gvardija nuvyko į minėtą kompleksą po to, kai jos darbuotojai rado kruvinus Rebekos ir Aleksandro kūnus ir sukėlė aliarmą.

Pirmieji požymiai jau rodė, kad tai dviguba smurtinė mirtis, nes viskas rodė, kad moteris mirė pirmiausia gavusi kelis smūgius per galvą, o vyras vėliau atėmė sau gyvybę uždusdamas su maišu ant galvos.

Pasak šaltinių, su kuriais buvo konsultuotasi, įvykio vieta, kurią rado darbuotojai, buvo šiurpi, o kriminalistų komandos liko komplekse daugiau nei tris valandas, kad pabandytų surinkti visus duomenis, kuriais remiantis būtų galima išaiškinti, kas nutiko.

Iš pradžių viskas rodė, kad tai seksistinis nusikaltimas, nors, laukiant daugiau informacijos apie vokiečių porą, neatmetama ir dviguba savižudybė ar net trečiųjų asmenų dalyvavimas.

Agentai peržiūrėjo komplekso apsaugos kameras ir paėmė parodymus tiek iš darbuotojų, tiek iš svečių, buvusių kambariuose netoli įvykio vietos.

Abiejų kūnai buvo pervežti į Puerto del Rosariją, kur vakar ryte Las Palmas de Gran Kanarijos teisinės medicinos instituto koroneris atliko atitinkamas autopsijas, kad nustatytų mirties priežastis ir apytikslį nužudymo laiką.

Atsižvelgiant į visą iki šiol gautą informaciją, Ispanijos Vyriausybės delegacija kovai su smurtu prieš moteris ir vyrus pranešė, kad tyrimas nukreiptas į smurto dėl lyties atvejį, kuris, jei pasitvirtintų, būtų 13-as šiais metais ir 1197 nuo 2003 m.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai