30.4 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 30 birželio, 2022
Reklama
PradžiaTenerifėDu narkotikų prekeiviai suimti Las Chafiras ir San Isidro miestuose

Du narkotikų prekeiviai suimti Las Chafiras ir San Isidro miestuose

- Advertisement 3-


Civilinė gvardija Las Chafiras ir San Isidro miestuose sulaikė du asmenis už narkotikų platinimą per du skirtingus incidentus: vieną – policijos patikros poste, kitą – matė prekiaujančius narkotikais gatvėje.

Pirmuoju atveju jie sustabdė automobilį standartiniame patikros poste Las Chafiras mieste ir paprašė vairuotojo atidaryti automobilio langą, kad galėtų pamatyti jo dokumentus.

Kai jis tai padarė, iš automobilio sklido stiprus marihuanos kvapas, o vairuotojas elgėsi labai nervingai, todėl pareigūnams kilo įtarimų, kad jis kažką slepia.

Dėl to jie atliko automobilio apžiūrą ir rado 130 g hašišo, suvynioto į pakuotes ir paruošto parduoti, todėl pradėjo sulaikyti vyrą, kuris prisipažino pardavęs šią medžiagą.

Antrasis sulaikymas įvyko San Isidro mieste, kai agentai pastebėjo gatvėje vykstantį sandorį su hašišą pardavinėjančiu asmeniu, nors greitas nacionalinės policijos įsikišimas nutraukė pardavimą.

Šiuo atveju jie sugavo pardavėją ir sulaikė jį turintį 50 gramų hašišo.

Sulaikytieji kartu su policijos protokolais ir konfiskuotomis narkotinėmis medžiagomis buvo perduoti Granadilla de Abona teismų teisminėms institucijoms.

- Advertisement 4-

PALIKTI KOMENTARĄ

Įveskite savo komentarą!
Įveskite savo vardą čia

- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai