26.1 C
Tenerife
Šeštadienis, 13 liepos, 2024
Reklama
PradžiaTurizmasDu geriausi Ispanijos viešbučiai yra Tenerifės pietuose

Du geriausi Ispanijos viešbučiai yra Tenerifės pietuose

- Advertisement 3-


„Trip Advisor” paskelbė savo „Travellers’ Choice” apdovanojimus, kuriais įvairiose kategorijose pripažįstami geriausi pasaulio viešbučiai, o šiemet du geriausi Ispanijos viešbučiai yra Tenerifėje. Abu jie yra Kosta Adechės rajone salos pietuose ir prestižinį apdovanojimą pelnė juose apsistojusių svečių dėka.

Pirmasis yra „Iberostar Grand El Mirador”, kuris kelionių portalo sudarytame „25 geriausių viešbučių” reitinge užima antrąją vietą, o „Geriausio prabangaus viešbučio” Ispanijoje sąraše užima antrąją vietą.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

The El Mirador įsikūręs idiliškoje Playa del Duque vietovėje, o svečiai pabrėžė kruopštų ir romantišką viešbučio dekorą, kuriame išsiskiria didelė pusapvalė terasa, jungianti ją su vienu iš didžiulių lauko baseinų.

Jis taip pat išsiskiria savo maisto kokybe. Kurorte yra trys restoranai, kuriuose patiekiami Kanarų ir tarptautiniai patiekalai:

 

Unikalios architektūros ir puikios infrastruktūros viešbutis yra labai populiarus tarp keliautojų, planuojančių naujus šeimyninius įspūdžius, nes viešbutis pritaikytas vaikams ir suaugusiesiems, o jo avangardinis SPA ir daugybė restoranų, kuriuose galima paragauti vietinės gastronomijos patiekalų, derinami su neprilygstamu 5 žvaigždučių „viskas įskaičiuota” aptarnavimu.

undefined

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos