33.4 C
Tenerife
Sekmadienis, 21 balandžio, 2024
Reklama
PradžiaNaujienosDešimtys jaunų žmonių siautėjo ir linksminosi Tenerifės pietuose būdami be kaukių ir...

Dešimtys jaunų žmonių siautėjo ir linksminosi Tenerifės pietuose būdami be kaukių ir nesilaikydami socialinio atstumo.

- Advertisement 3-

Muzika visu garsu gatvės centre, nesilaikant atstumo ir be kaukių. Šį savaitgalį užfiksuoti vaizdai Las Veronikas kaimynystėje Plaja de Las Amerikoje sukėlė pasipiktinimą socialiniuose tinkluose.

„Los Jardiner @“ filmuotoje medžiagoje matyti, kad koronaviruso krizės metu daugelis jaunų žmonių šoka viešosiose gatvėse pagal muziką, sklindančią iš kelių transporto priemonių, nesilaikant net minimalių saugumo priemonių vėl be įsiplieskiančio COVID-19 antros bangos metu.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Visa tai, kai žinome, kad per savaitę rugpjūčio 3–9 d., 20–29 metų amžiaus grupėje teigiamų korona viruso atvejų labiausiai padaugėjo Kanarų salose. Konkrečiai, šioje amžiaus grupėje padaugėjo 87atvėjais, nuo 319 teigiamų atvejų rugpjūčio 3 d. Iki 406 atvejų rugpjūčio 9 d., Sekmadienį.

Tai yra viena iš amžiaus grupių, kuriai valdžios institucijos skiria ypatingą dėmesį taikant prevencines priemones, tokias kaip socialinis atsiribojimas ir kaukių nešiojimas. Jaunimas yra švenčių metu būti ypač atsargiems, kad išvengti naujų COVID-19 protrūkių.

Šaltinis:elespanol.com

- Advertisement 4-

Naujausi