24.5 C
Tenerife
Šeštadienis, 22 birželio, 2024
Reklama
PradžiaKanarų SalosDĖMESIO - į Kanarų salų gatves grįžta kišenvagiai

DĖMESIO – į Kanarų salų gatves grįžta kišenvagiai

- Advertisement 3-


Kanarų salos yra populiariausia žiemos saulės vieta Europoje, nes milijonai žmonių vyksta į šį salyną, norėdami pabėgti nuo šalčio savo šalyje, tačiau tai pritraukia ir nepageidaujamus svečius – kišenvagius ir oportunistus vagis, kurie pasinaudoja tuo, kad atostogaujantys turistai nėra tokie atsargūs, kaip paprastai.

Socialiniuose tinkluose jau pasirodė pranešimų apie žmones, kurie skundžiasi ir įspėja apie jų buvimą įvairiuose atostogų kurortuose, įskaitant Playa de Las Americas, Los Cristianos ir Callao Salvaje Tenerifėje, Playa Del Ingles Gran Kanarijoje ir Puerto del Carmen Lansarotėje.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Vagys, kurie vasarą praleidžia kituose Ispanijos ir Europos kurortuose, čia atvyksta kiekvieną žiemą ir taip pat taikosi į nuomojamus automobilius, ypač kai jie stovi nuošaliose vietose turistų lankomose vietose, ir per kelias minutes pagrobia viduje paliktus vertingus daiktus.

Kiekvienais metais policija pataria ir įspėja žmones būti atidesnius: nesinešioti su savimi daug pinigų, neturėti PIN kodų ir kortelių piniginėse, būti dėmesingiems bet kokiems nepažįstamiems asmenims, kurie prie jų prieina dėl bet kokios priežasties, ir nepalikti vertingų daiktų automobilyje.

Anksčiau žmonės taip pat skundėsi, kad valdžios institucijos nieko nedaro su kišenvagiais, nes matė juos grįžtančius į gatves po to, kai policija juos sulaikė.

Tačiau anksčiau policija taip pat skundėsi, kad ji yra bejėgė ką nors padaryti, kol nėra pagauta nusikaltimo vietoje, tačiau šių metų pradžioje buvo priimtas naujas įstatymas, kuris suteikia daugiau galių juos apkaltinti, nes buvo sumažinta „laikymo vertės suma”, kad būtų lengviau juos sulaikyti, apkaltinti arba įkalinti, ypač jei tai pakartotiniai nusikaltėliai.

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos