24.3 C
Tenerife
Šeštadienis, 22 birželio, 2024
Reklama
PradžiaTurizmasDėl skrydžių valdymo personalo trūkumo atšaukti, atidėti arba nukreipti Gatviko skrydžiai

Dėl skrydžių valdymo personalo trūkumo atšaukti, atidėti arba nukreipti Gatviko skrydžiai

- Advertisement 3-


Gatviko oro uoste, viename judriausių Jungtinės Karalystės skrydžių centrų, vakar dėl darbuotojų trūkumo oro eismo valdymo skyriuje buvo atšaukti, atidėti ir nukreipti skrydžiai. Oro uosto vadovybė atsiprašė dėl sutrikimų nepatogumų patyrusių keleivių ir paragino nukentėjusius keleivius kreiptis pagalbos į atitinkamas oro linijų bendroves.

Gatviko oro uosto atstovas spaudai patvirtino, kad daugiau kaip 40 skrydžių buvo atšaukta, o dar keli skrydžiai vėlavo ir buvo nukreipti dėl nepakankamo oro eismo valdymo darbuotojų skaičiaus. Atstovas pripažino, kad keleiviai patyrė nepatogumų, ir teigė, kad imtasi priemonių padėčiai ištaisyti.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Vakar vakare Gatviko oro uostas savo pareiškime teigė: „Tačiau padėtis pagerėjo, nes dabar dirba papildomas oro eismo kontrolierius. Dėl to oro eismo kontrolės apribojimai mažėja ir daugiau orlaivių gali atskristi ir išskristi.”

Manoma, kad dėl šių nenumatytų sutrikimų nukentėjo daugiau kaip 6 000 keleivių, o tai sukėlė didelį keliautojų nepasitenkinimą.

Nacionalinė oro eismo tarnyba (NATS) anksčiau paskelbė: „Oro eismo kontrolės apribojimai buvo įvesti dėl trumpalaikio darbuotojų nebuvimo, kuris paveikė Gatviko oro uosto oro eismo kontrolės komandą. Glaudžiai bendradarbiaujame su oro uostu, siekdami užtikrinti, kad skrydžiai būtų aptarnaujami kuo mažiau trikdžių, ir labai nuoširdžiai atsiprašome žmonių, kurie patyrė nepatogumų dėl neišvengiamų pertvarkymų.”

Pažymėtina, kad pigių skrydžių bendrovė easyJet išreiškė nusivylimą dėl susidariusios situacijos ir atsiprašė savo klientų, kuriems tai turėjo įtakos. Aviakompanija pripažino, kad problemos ji negalėjo kontroliuoti, tačiau patikino keleivius, kad deda visas pastangas, kad nepatogumai būtų kuo mažesni. „EasyJet” suteikė nukentėjusiems keleiviams galimybę pakeisti užsakymą arba susigrąžinti pinigus ir pasirūpino apgyvendinimu viešbutyje bei maitinimu, jei to reikėjo.

Gatviko oro uostas pabrėžė, kad yra įsipareigojęs bendradarbiauti su NATS, siekdamas sustiprinti oro uosto valdymo bokšto atsparumą. Oro uostas pripažino, kad NATS yra pasaulinio lygio oro eismo paslaugų teikėja, ir gyrė jų sunkų darbą, kad skrydžio valdymas vyktų sklandžiai.

Keliautojams patariama nuolat gauti naujausią informaciją apie savo skrydžius iš savo oro linijų ir Gatviko oro uosto oficialiuose pranešimuose, nes situacija toliau keičiasi. Gatviko oro uostas teigia, kad jis ir toliau siekia greitai išspręsti personalo problemą, kad būtų užtikrintas veiklos tęstinumas ir kuo mažiau tolesnių sutrikimų.

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos