25.7 C
Tenerife
Šeštadienis, 13 liepos, 2024
Reklama
PradžiaĮvykiaiDėl paukščio smūgio sutriko skrydžiai Tenerifės pietiniame oro uoste

Dėl paukščio smūgio sutriko skrydžiai Tenerifės pietiniame oro uoste

- Advertisement 3-


Vakar ryte (antradienį) Tenerifės pietiniame oro uoste laikinai sutriko skrydis, nes į lėktuvą atsitrenkė paukštis. Susidūrimas įvyko artėjant tūpti, todėl skrydžių vadovai ir lėktuvo įgula nedelsdami ėmėsi saugos priemonių.

Apie incidentą pranešė X () skrydžių vadovai, kurie patvirtino, kad dėl paukščio smūgio reikėjo nedelsiant patikrinti kilimo ir tūpimo taką. Tai buvo atsargumo priemonė, dėl kurios laikinai buvo sustabdytas lėktuvų tūpimas, siekiant užtikrinti kilimo ir tūpimo tako saugumą ir užkirsti kelią galimam pavojui dėl nuolaužų.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Dėl šio sutrikimo buvo atidėti keli tarptautiniai skrydžiai, įskaitant du iš Dublino ir Niukaslo, taip pat skrydis tarp salų, nes buvo atliekamas kilimo ir tūpimo tako patikrinimas.

Po patikrinimo, kuris patvirtino, kad kilimo ir tūpimo takas yra saugus naudoti, įprastinė veikla buvo atnaujinta. Daugiau incidentų nebuvo užregistruota, o oro uostas greitai grįžo prie įprasto darbo grafiko.

Nors dėl paukščio smūgio laikinai vėlavo skrydžiai ir kilo nepatogumų, oro eismo kontrolieriai ir oro uosto darbuotojai greitai sureagavo ir užtikrino, kad būtų išlaikyta sauga, o įprasta veikla Tenerifės pietiniame oro uoste buvo greitai atkurta.


Bird strike causes flight disruptions at Tenerife South Airport

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos