32.6 C
Tenerife
Penktadienis, 2 birželio, 2023
Reklama
PradžiaTenerifėDėl nuošliaužų kyla problemų kelyje, jungiančiame La Aldea de San Nicolás su...

Dėl nuošliaužų kyla problemų kelyje, jungiančiame La Aldea de San Nicolás su Agaete

- Advertisement 3-Greitkelis GC-200, jungiantis La Aldea de San Nicolás savivaldybę su Agaete Gran Kanarijoje, vakar (ketvirtadienį) vėl nukentėjo nuo didelių kelio nuošliaužų, dėl kurių buvo laikinai uždarytos kai kurios atkarpos, kol jos bus sutvarkytos.


Labiausiai nukentėjo vietovė netoli uolos pagrindo, kur sugriuvo kalno dalis ir užklojo abi kelio juostas. Nuošliaužos įvyko ties La Palmos griovio tiesiąja.


Vakar apie 15.00 val. miestelio gyventojai ir darbuotojai, važiavę greitkeliu, kad grįžtų į savo namus, atsidūrė rizikingoje situacijoje, nes „akmenys ir žemė nenustojo kristi ant greitkelio, net pataikė į kai kuriuos automobilius”, – socialiniame tinkle rašė vienas vairuotojas.

Del nuosliauzu kyla problemu kelyje jungianciame La Aldea de San Nicolas su Agaete


Rafaelis Ramosas (Rafael Ramos) iš „Foro Roque Aldeano” teigė, kad eismo dalyviai ir vėl rizikavo savo gyvybe „dėl politinio aplaidumo tų, kurie vadovauja naujojo kelio darbams”, turėdamas omenyje Kanarų salų vyriausybę. „Iš karto susidarė automobilių eilės, įsivaizduokite, kokią baimę turėjo išgyventi tie žmonės, įstrigę kelyje, kai iškilo grėsmė, kad tos uolos gali sugriūti”, – sakė Ramosas, pridurdamas, kad tai įvyko, kai vienam kvadratiniam metrui teko tik 10 litrų lietaus, – „Kas būtų nutikę, jei būtų iškritę 30 ar 40 litrų lietaus?”


undefined

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai