24 C
Tenerife
Trečiadienis, 22 rugsėjo, 2021
Reklama
PradžiaKanarų SalosDėl įvesto visuotinio karantino kelionių organizatorius TUI stabdo visus reisus iš Anglijos...

Dėl įvesto visuotinio karantino kelionių organizatorius TUI stabdo visus reisus iš Anglijos ir Velso

- Advertisement 3-

Kelionių organizatorius TUI UK savo tinklalapyje paskelbė, apie visų atostogų krypčių iš Anglijos ir Velso sustabdymą periodui nuo lapkričio 5-osios iki gruodžio 2-osios dienos. Šis sprendimas priimtas po Didžiosios Britanijos ministro pirmininko Boriso Johnsono pranešimo apie antrosios koronaviruso bangos sukelto naujo visuotinio karantino įvedimo.

Spalio mėnesį Jungtinė Karalystė suteikė galimybę savo piliečiams vykti į Kanarų salas, nes užsikrėtimo lygis archipelage nukrito ir salos garantavo saugius koridorius. Tačiau dabar, po karantino įvedimo Anglijoje visi skrydžiai yra anuliuojami.

Kelionių organizatorius TUI UK savo oficialiame internetiniame tinklapyje patvirtina, kad visi skrydžiai nuo lapkričio 5-osios dienos, ketvirtadienio 00:01 valandos iki gruodžio 2-osios yra sustabdomi.

Kelionių organizatorius siūlo alternatyvias datas po karantino atšaukimo, ALOT apsaugotą vaučerį arba pilną lėšų grąžinimo galimybę.

Poilsiautojai, jau esantys išvykę iš Anglijos ir Velso turi galimybę tęsti atostogas ir grįžti anksčiau suplanuotu metu.

TUI taip pat nurodo, kad kadangi dabartiniai reglamentai buvo įgyvendinti tik Anglijoje ir Velse, visos išvykstamosios operacijos iš Škotijos ir toliau veiks, kaip planuota, „nebent bus susisiekiama su klientais ir nurodoma kitaip“.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai